Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Mój Orange

Temat przeniesiony z działu Abonament- moderator Kinga

 

Czy jest możliwość powrotu do Sterego Mój Orange 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Mój Orange

Nie, stare MO jest wygaszane.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Mój Orange

Nie, stare MO jest wygaszane.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Mój Orange

@pandinus701  Na razie tak jeśli masz wersję beta 5.0 to wejdź w sklepie Play wpisz Mój Orange 4.0 wyskoczy ci możliwość odinstawania z 5.0  do 4.0 lub w istaluj  i wejdź w sklep Play wpisz Mój Orange 4.0 i tak można wrócić do starej wersji z tym że tak jak kolega pisał niżej z czasem zostanie wyłączona stara wersja


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Mój Orange

Ok, no trzeba się będzie przestawić ale strasznie nie czytelne jest nowe, mam przedłużone umowy i miałem mieć 15GB +5 za przedłużenie umowy +3 na wspólne konto a to jest razem 23 a w aplikacji pokazuje mi 34,w starej były progi oznaczone tu niby jest bez limitu z lekiem, sprawdziłem nie ma możliwości takiej jak opisujesz nie wyszukuje już Mój Orange 4.0

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój Orange

@pandinus701 Nie napisałeś dokładnie, cz chodzi o wersję www, czy apka.

 

W przypadku apki masz możliwość powrotu z NMO 5.0 do starej wersji MO 4.14, jak to opisał @Citi2017 W sklepie Google Play trzeba tylko odznaczyć, że nie jesteś już testerem.

 

W przypadku wersji www jak już aktywujesz NMO z logowaniem prze adres e-mail, to powrotu nie ma. W starej wersji będziesz już w tedy miał dostęp do MultiBox-a, czat, forum. Brak już w tedy dostępu do stanu konta i usług.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84