Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MÓJ orange nie widzi kont


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

MÓJ orange nie widzi kont

Posiadam  numer na karte dla syna oraz dwa numery abonamentowe ( FIRMOWE )  oraz neostradę ( FIRMOWE )      Aplikacja mój orange widzi tylko karte na osobę prywatną  a  dwa numery oraz neo ( firmowe ) są niewidoczne . Na starym telefonie wszystko dizłaąło i po wejsciu do aplikacji mogłem sobie  wybierać PRZEŁĄCZ KONTO  i tam wybierałem prywatne ( karta syna )  oraz FIRMOWE  .Zmieniłem telefon na nowy i po zalogowaniu do aplikacji  na nowo pobranej oraz po podaniu wszystkich danych widzi tylko karte syna . OD dwóch miesiecy ORANGE ma mnie gdzies , obłsuga klienta zakłada  zgloszenia i mam obiecane że jakiś pracownik u nich w systemi zintegruje bez problemu konta i będzie działać a nie działa a jak dzwonie to zawsze zbywają że się zajmą . BRAK SŁÓW  , macie jakieś rady ???  bo takie olewanie klienta powoduje chęć rezygnacji i powrót do Konkurencji 

5 ODPOW. 5

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9896
  • 85

MÓJ orange nie widzi kont

Cześć @monkey22 

czy poprzez stronę www Mój Orange https://www.orange.pl/twojekonto/zaloguj , masz możliwość przełączania się pomiędzy kontami? Czasami pomaga odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji Mój Orange

Pozdrawiam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

MÓJ orange nie widzi kont

Tak oczywiscie , na laptopie w mój orange wszystko działa aż miło a na aplikacji widac tylko karte syna .. odinstaowywanie aplikacji było wiele razy , resety , cookies itp i nic 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9896
  • 85

MÓJ orange nie widzi kont

@monkey22  jeśli to nic nie dało to proponuje  zgłaszać ten problem na infolinii Orange *100 lub 510 100 100 lub na Orange czacie przedstawić sprawę. @monkey22 az do naprawienia tego problemu proponuje sprawdzać Mój Orange poprzez stronę www

Pozdrawiam 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 146
  • 560
  • 8

MÓJ orange nie widzi kont

@monkey22aplikacja orangowa traktuje tego typu konta, tzn. nr na kartę osoby prywatnej oraz usługi na firmę jako osobne byty. Do tego by korzystać z drugiego konta w tej apce trzeba zalożyć osobne konto w Mój Orange na usługi na firmę. Wtedy, posiadając dane do logowania, wystarczy zalogować się w apce, korzystając z plusika w Wybierz konto z ludkiem

 

Pisałeś że na stronie obydwa konta widać. Wnioskuję z tego, ze tam skorzystales z takiej funkcji do powiazywania kont. A to oznacza, ze jeszcze nie masz konta w Moj Orange na ta firmę. Te powiązanie na stronie a dodatkowe konto w apce to dwie rozne historie. Wiem, bo sam przez to przechodzilem razem z rodzicami.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 146
  • 560
  • 8

MÓJ orange nie widzi kont

jeszcze tylko dodam, ze nie na każdą firmę można mieć konto w MojOrange. Te wieksze odpadaja