Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Logowanie do aplikacji Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Logowanie do aplikacji Mój Orange

► W temacie uporządkowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

Po zalogowaniu do aplikacji mobilnej Mój Orange (wersja 4.10) poprzez login i hasło z serwisu Orange, dostępne są tylko usługi mobilne, czyli telefon komórkowy. Dlaczego nie są dostępne również usługi stacjonarne, tj. internet i telefon domowy? Posiadam pakiet Orange Love zawierający telefon stacjonarny, internet domowy, telefon komórkowy i telewizję.

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do aplikacji Mój Orange

@Księciuto pozostaje wyjaśnienie sprawy na czat czy telefonicznie, bug na koncie masz, aplikacja powinna wyświetlać, wszystkie twoje usługi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do aplikacji Mój Orange

@Księciu ,gdybam teraz. Prawdopodobieństwo użycia własnego loginu z MO, może wywołać taką reakcję. Użyj w aplikacji (jako loginu) numeru komórki z Orange Love. Ewentualny problem z hasłem skoryguj opcją przypomnienia hasła. Potem już tylko z góreczki😀


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Logowanie do aplikacji Mój Orange

Próbuję logować się przez wszystkie możliwości, wpisując numer telefonu stacjonarnego, nr Neostrady, numer telefonu komórkowego lub nr ewidencyjny klienta. Za każdym razem wyskakuje błąd loginu lub hasła. Udaje się zalogować tylko jak wpiszę właśnie login i hasło ze starego sposobu logowaniu w serwisie Mój Orange, ale dostępne są tylko usługi mobilne, czyli telefony komórkowe w moim pakiecie. W przypadku wybrania opcji przypomnienia hasła wyskakuje komunikat "Operacja nie powiodła się".

Anonim

Nie dotyczy

Logowanie do aplikacji Mój Orange

@Księciuto pozostaje wyjaśnienie sprawy na czat czy telefonicznie, bug na koncie masz, aplikacja powinna wyświetlać, wszystkie twoje usługi.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Logowanie do aplikacji Mój Orange

Dzięki, w takim razie skontaktuję się z doradcą.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

Logowanie do aplikacji Mój Orange

No ja mam dokładnie to samo. Mam dwa prepaidy i Światłowód. Wszystko chodziło OK, wszystko dostępne w jednaj apce. W międzyczasie przyszła aktualizacja apki (iOS) i coś wzieło wszystkie loginy, musiałem wpisywać od nowa...

 

Prepaidy dodały się bez problemów a światłowód nie chce.

Na www loguje się przez emaila a aplikacja w ogóle nie przyjmuje loginu w postaci @, każe podać numer usługi. Oczywiście jak podaje nr Neostrady (czy też stary login) i hasło (jakim się loguje przez www), to wywala błąd logowania...

 

Na domiar złego na jednym prepaidzie miałem nicka, i teraz jak loguje się na forum (na tamten numer) to system proponuje mi... wybór nicka....

 

Czyżby jakiś globalny reset wszystkiego?