Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Logowanie Mój Orange - nie pamiętam e-maila.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Logowanie Mój Orange - nie pamiętam e-maila.

Witam!

   Konto Orange założyłam bardzo dawno, nie pamiętam e-maila do logowania. E-mail jest już na pewno nie aktywny. Do niedawna można było się logować poprzez nr. telefonu oraz hasło, dlatego nie zwracałam na ten problem większej uwagi...

   W jaki sposób będę mogła zmienić adres mailowy, nie mając dostępu do konta?

   I jeżeli nie obejdzie się bez kontaktu z konsultantem, jakie dane będą potrzebne do weryfikacji mojej tożsamości?

 

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Logowanie Mój Orange - nie pamiętam e-maila.

@grumperka skomtaktuj sie z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt proste pytania aby potwierdzic Twoja tozsamosc. Jesli jestes wlascicielka konta to nic nie powinno Cie zaskoczyc😉 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12910
  • 53072
  • 610

Logowanie Mój Orange - nie pamiętam e-maila.

@grumperka Bez kontaktu z infolinią się nie obejdzie. Zawsze możesz spróbować załatwić sprawę na czacie. Na infolinii będziesz musiała "przejść" przez Maxa-sztuczną inteligencję (z uporem maniaka powtarzaj "proszę o kontakt z konsultantem"), gdyż najlepiej jest taki temat załatwić z pracownikiem BOK . Do weryfikacji (z powodu braku tamtych danych) wydaje mi się, że dane osobowe plus dane z faktury wystarczą

(Chłopaki, poprawcie jeśli się mylę)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Logowanie Mój Orange - nie pamiętam e-maila.

Jezeli kolezanka zakladala konto dawno temu to przy okazji moze zarejetrowac sie w Nowym Moj Orange. Tam juz logowanie jest poprzez email. Konieczny jest kontakt z konsultantem w celu weryfikacji. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52621
  • 705

Logowanie Mój Orange - nie pamiętam e-maila.

@grumperka zarejestruj nowe konto na e-mail. Wszystkie usługi jakie masz w Orange powinny być z automatu widoczne na nowo zarejestrowanym koncie. O starym sposobie logowania zapomnij, jak nie jest potrzebne np. do MultiBox-a. Z czasem i tak wypadnie. Obecnie obowiązującym sposobem logowania jest e-mail, na który jest założone nowe konto.

Tu link do rejestracji konta na e-mail:

https://www.orange.pl/rejestracja.phtml?mode=both