Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kwiatek do usunięcia, czy tak teraz to działa?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12987
  • 2

Kwiatek do usunięcia, czy tak teraz to działa?

W poszukiwaniu ustawień, a i z ciekawości, natknąłem się na nowy rodzaj kwiatka, serwowanego na stronach Orange. Ponieważ nie ma tutaj etykiety "błąd", więc nie skorzystałem z zatrzymanych chwil, tylko dzielę się z Wami 😊 Z przeszłości, więcej takich było...wiadomo, teraz jest zima😁OmniBook.JPG

 

 

 

_________________

*Temat przeniesiony z działu "Telefony i tablety" - moderator Wojciech.

17 ODPOW. 17

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12698
  • 52260
  • 596

Kwiatek do usunięcia, czy tak teraz to działa?

@bronzub Ciekawe ile takich stron jeszcze jest? Zakładam, że już wiedzą, jak napisał wcześniej @Wiktor  😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12987
  • 2

Kwiatek do usunięcia, czy tak teraz to działa?

@agat13 , wróciła mi pamięć 😀 @Wojciech uświadomił mi istnienie konta MO z etykietą błąd😊 W poszukiwaniu wiosny warto szukać kwiatków. Powstanie kwietna łąka😊


Zespół Nasz Orange
  • 2815
  • 10745
  • 150

Kwiatek do usunięcia, czy tak teraz to działa?


@bronzub napisał:

W poszukiwaniu ustawień, a i z ciekawości, natknąłem się na nowy rodzaj kwiatka, serwowanego na stronach Orange. (...)


Dzięki @bronzub 👍
A gdzie kliknąłeś, że strona o takim dokładnie adresie próbowała się otworzyć? W którym to było miejscu? 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12987
  • 2

Kwiatek do usunięcia, czy tak teraz to działa?

Qrcze, nie pamiętam @Wiktor . Bodajże podczas wpisywania frazy z tym związanej w wyszukiwarce strony głównej Orange, ale głowy nie dam sobie uciąć. Na pewno to było dzisiaj. Może na tym obrazku w pasku adresu odczytaj ten adres i Ci wyskoczy? No nie pamiętam!


Zespół Nasz Orange
  • 2815
  • 10745
  • 150

Kwiatek do usunięcia, czy tak teraz to działa?

Dobra, powinno wystarczyć to: "w wyszukiwarce strony głównej Orange" 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12987
  • 2

Kwiatek do usunięcia, czy tak teraz to działa?

@Wiktor  chyba mam! orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-sms

Wklej sobie i otwórz😁


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51989
  • 699

Kwiatek do usunięcia, czy tak teraz to działa?

@bronzubuważam, że wpisałeś za krótki adres, dlatego wyświetla się kwiatek. Pełny powinien być taki:

orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-sms-w-telefonie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12987
  • 2

Kwiatek do usunięcia, czy tak teraz to działa?

@ketrasaArtur , nie sugeruj się obrazkiem, z którego to z palca możesz odpisać adres. To był jakiś myk z frazy, ale dokładnie nie pamiętam. Stąd, tylko drugi raz odtworzyłem z tego paska adresu, co jest widoczny na zdjęciu. Nie odtworzyłeś tego obrazka? Ciekawe, więc spróbuj😊


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51989
  • 699

Kwiatek do usunięcia, czy tak teraz to działa?

@bronzub otworzyłem z tego adresu, co masz na screenie. Uważam, że adres jest niepełny, dlatego kwiatek wyskakuje. Dopisz końcówkę: "-w-telefonie" do adresu i powinna się Tobie otworzyć prawidłowa strona bez kwiatka.