Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?

Ręce opadają, bo na forum NO ten temat jest wciąż aktualny, a odpowiedzi kompetentnych osób brak. Czy to forum jest przysłowiową ścianą do rzucania grochem, by się odczepić od dewelopera? Wczoraj doświadczyłem tego po zainstalowaniu od nowa aplikacji MO.1 MO błąd.JPG2 MO błąd.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?

@bronzub 

Mam wrażenie że ten adres jest wpisany w sklepie bo tego wymaga sklep (Google, Apple, etc.). Nie może to zapewne być adres fikcyjny (bo to łatwo sprawdzić), ale nie ma takiej siły która skłoniłaby kogokolwiek do tego, żeby podany tam adres był faktycznie funkcjonalny. IMHO (moim skromnym zdaniem) to w ogóle nie jest wspierana metoda kontaktu z kimkolwiek kompetentnym. Próbując jej użyć faktyczne walisz głową w mur i jedyne co możesz osiągnąć (poza frustracją ogólną) to guza sobie możesz nabić.

To co może pomóc i jest śledzone przez właściciela aplikacji, to opinie. One bezpośrednio przekładają się na ranking i jeśli są opatrzone komentarzem (publicznym!) to zwracają uwagę. Jeśli zależy Ci na poprawie działania tej aplikacji to zamiast próbować znaleźć dojście do tego kto ją napisał, wystaw opinię temu kto ją opublikował.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?

Przyglądałem się temu i pewnie więcej uwag czerpią z forum, niż z poczty 😎

Jeśli obsługa aplikacji jest dodatkowym etatem, to nie dziwi mnie zawalona skrzynka pocztowa 😎

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?

@bronzub po Twoim poście oostanowiłem poszukać innego sposobu kontaktu w sprawie apki. Oprócz e-maila jest jeszcze adres tradycyjny, tylko poza warszawską lokalizacja nie wiadomo do kogo kierować sorawę związaną z apką.

W samej apce jest kontakt na infolinię, czat, odniśnik do znalezienia salonu i przekierowanie do niniejszego forum. Można spróbować zalożyć sprawę apki na infolinii. Obecnie jednak wglądu nie będzie:

Screenshot_2022-10-23-14-17-36-367_pl.orange.mojeorange.jpg


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?

@bronzub 

Mam wrażenie że ten adres jest wpisany w sklepie bo tego wymaga sklep (Google, Apple, etc.). Nie może to zapewne być adres fikcyjny (bo to łatwo sprawdzić), ale nie ma takiej siły która skłoniłaby kogokolwiek do tego, żeby podany tam adres był faktycznie funkcjonalny. IMHO (moim skromnym zdaniem) to w ogóle nie jest wspierana metoda kontaktu z kimkolwiek kompetentnym. Próbując jej użyć faktyczne walisz głową w mur i jedyne co możesz osiągnąć (poza frustracją ogólną) to guza sobie możesz nabić.

To co może pomóc i jest śledzone przez właściciela aplikacji, to opinie. One bezpośrednio przekładają się na ranking i jeśli są opatrzone komentarzem (publicznym!) to zwracają uwagę. Jeśli zależy Ci na poprawie działania tej aplikacji to zamiast próbować znaleźć dojście do tego kto ją napisał, wystaw opinię temu kto ją opublikował.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?

@j131 jak apka była wprowadzana, to odpowiedzi z podanego adresu e-mail otrzymywałem. Pewniejuż się znudziło i nikt nie czyta tych nagromadzonych e-maili.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?


@ketrasaArturnapisał(-a)

@j131 jak apka była wprowadzana, to odpowiedzi z podanego adresu e-mail otrzymywałem. Pewniejuż się znudziło i nikt nie czyta tych nagromadzonych e-maili.


Konto musi być prawdziwe. Ale po upublicznieniu adresu jego obsługa staje się kosztowna. Najwyraźniej Orange uznał to za zbędny koszt - skrzynka zablokowała się sama i nie trzeba się przejmować ani spamem ani skargami klientów.

Myślę że co do sedna sprawy się zgadzamy: ten kanał jest obecnie niefunkcjonalny i nic nie wskazuje na to, żeby ten stan miał się zmienić. Nie jest to też coś szczególnie zaskakującego (choć faktycznie sprawia wrażenie braku profesjonalizmu, jak cała ta apka).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?

@j131 , przytoczę ostatnio zauważoną odpowiedź dewelopera użytkownikowi z datą 21.10.2022r. Cytuję: "Orange Polska-Przykro nam, że masz takie zdanie. Liczymy, że z czasem przekonasz się do naszej appki. Pozdrawiamy". To przeczy profesjonalizmowi, bo forma kontaktu (poza tą) jest także podana. Deweloper innej appki chociaż odpowiedział mailowo i życzył przytoczenia faktów błędnego działania appki. Kiedy byliśmy beta testerami na forum NO, to zupełnie przyzwoicie kontakt wyglądał. Guza można faktycznie sobie teraz nabić.

Anonim

Nie dotyczy

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?

@bronzub maszyn chyba za dużo czasu 😄

Ja nic nie oceniam i nie zgłaszam już, jednostka nie ma wpływu, na takie rzeczy 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?

@Anonim , szalika już nie dziergamy, a wystąpił problem i jako jednostka, mam wpływ na otaczającą nas rzeczywistość😊 Przecież znasz historię bycia beta testerem, to wiesz, jak wyglądało to kiedyś. Czas, to pojęcie szerokie, a że akurat rzadko emeryci mają go w nadmiarze, bo ciągle się gdzieś śpieszą, to ja jestem tego zaprzeczeniem😀

Anonim

Nie dotyczy

Kto ruszy skrzynkę dewelopera aplikacji MO?

Beta MO miałem 3 miesiące i powróciłem do normalnej, bo irytowała mnie, już lepiej wyglądało to w beta Windows 10 czy 11, ale to moje zdanie, pewnie inni lubią beta aplikacje 😎