Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ktoś zamawia produkty przez mój orange używając mojego maila


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Ktoś zamawia produkty przez mój orange używając mojego maila

Dostałem już 3 razy nieproszone potwierdzenia na mój adres mailowy wysyłki DPD i złożenia zamówień na różne produkty z orangepl z adresem dostawy na drugim końcu Polski ode mnie. Byłem w salonie gdzie wypytali mnie tylko jak się nazywam i jaki mam adres a potem wzruszyli ramionami i kazali zignorować maile. Próbowałem jakoś odzyskać konto które ktoś założył z moim mailem ale bez loginu lub numeru telefonu nie mogę nic zrobić. Czy orangepl może trzymać w swojej bazie mojego maila mimo że potwierdziłem im osobiście że nie ja używałem tego adresu do składania zamówień na portalu? Chciałbym już nie dostawać informacji o nie moich zamówieniach, bardzo proszę o pomoc.

24 ODPOW. 24

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Ktoś zamawia produkty przez mój orange używając mojego maila

@mroizo78 zadzwoń na infolinię BOK: 510 100 100 i poinformuj o tej sytuacji.

Od poniedziałku możesz również tą sprawę opisać na czacie: https://www.orange.pl/view/kontakt

Uważam, że dobrze by było zgłosić w tej sprawie reklamację, jeśli nie będzie możliwości innego usunięcia Twojego e-maila z nie Twojego konta.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Ktoś zamawia produkty przez mój orange używając mojego maila

@mroizo78Witaj musisz skatować się z bok Orange na nr 510 100 100 lub na czacie zgłosić reklamacje
https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Ktoś zamawia produkty przez mój orange używając mojego maila

Zgłoś to koniecznie, a jeśli się będzie powtarzać - może spróbuj zgłosić także na policję: to jest kradzież tożsamości. I przechowuj całą korespondencję na ten temat. Panowie, którzy "kazali Ci to zignorować", powinni się mocno w głowy popukać: jeśli ten ktoś zamówi coś np. na raty i nie będzie ich płacił, po adresie mailowym mogą dojść do Ciebie. Na Twoim miejscu poszedłbym do tego salonu jeszcze raz i poprosił, żeby tę dobrą radę dali Ci na piśmie, z pieczątką i podpisem. Może wtedy by trochę pomyśleli…


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ktoś zamawia produkty przez mój orange używając mojego maila

Najpierw skontaktuj się z firmą kurierską DPD i poproś o wyjaśnienie w/w sprawy, a tak z ciekawości spytam czy którekolwiek z zamówień dotarło pod Twój adres zamieszkania, oraz od kiedy otrzymujesz takie info z firmy kurierskiej ?

 

https://mojapaczka.dpd.com.pl/page/contact

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Ktoś zamawia produkty przez mój orange używając mojego maila

@wscieklaewka na podstawie samego adresu e-mail firma kurierska nic nie udostępni. Musiały by być pełne dane, wiec tu już będzie niezgodność, poza tym firma kurierska dostaje zlecenie z danym adresem e-mail, wiec to nie tu leży problem.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ktoś zamawia produkty przez mój orange używając mojego maila

@ketrasaArtur 

Można sobie gdybać. Wiedziałam, że się zemną nie zgodzisz ( to normalka 😉) aczkolwiek firma kurierska ma w posiadaniu adres na który wysyła daną przesyłkę. Wystarczy kontakt telefoniczny z pytaniem skąd macie Państwo mój adres mailowy jeśli ja nic nie zamawiałem  ani tu ani tam. Prawdopodobnie to jest jakiś błąd systemu, i sprawa do wyjaśnienia - proszę o podanie numeru przesyłki i dokładnej daty, a dopiero kiedy się okaże, że rzeczywiście sprawa dotyczy tego co napisał @mroizo78  skontaktować się z Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Ktoś zamawia produkty przez mój orange używając mojego maila

Dlatego uważam, że lepiej i szybciej będzie się kontaktować z Orange, niż z firmą kurierską, która jest tylko pośrednikiem. Od firmy kurierdkiej otrzymamy informację, że dane otrzymali od Orange w celu dostarczenia przesyłki do zamawiającego 😉 @wscieklaewka 

 

Najlepiej @mroizo78  podczas rozmowy na infolinii, zgłosić reklamację w sprawie e-maila.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ktoś zamawia produkty przez mój orange używając mojego maila

 Powinien na ten sam adres mailowy otrzymać najpierw informację o zakupie takiego czy innego towaru z Orange. Jeśli nie otrzymał potwierdzenia zakupu to powiedz mi @ketrasaArtur w jaki sposób Orange udzieli mu jakichkolwiek informacji na ten temat ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Ktoś zamawia produkty przez mój orange używając mojego maila

Firma kurierska dostaje zlecenie już z adresem mailowym, ich zadaniem jest dostarczyć paczkę, a nie wyjaśniać do kogo należy adres. Trzeba to zrobić u zleceniodawcy czyli Orange. Napisz oficjalne pismo i czekaj na odpowiedź. Może tu jednak być problem ponieważ skąd Orange ma wiedzieć że ów mail należy właśnie do Ciebie. Dlatego w piśmie zaproponuj korespondencję mailową właśnie z rzeczonego maila z przedstawicielem Orange w celu udowodnienie, że należy do Ciebie.