Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto moj orange

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Konto moj orange

Skorzystałem z tego linka ale wyskakuje ze na podane dane jest juz konto


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Konto moj orange

@EfekOk to dziś możesz zadzwonić na 510100100 ale czas oczekiwania może być długi na konsultanta bo to niedziela .


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Konto moj orange

Zdaje sobie z tego sprawe wiec poczekam do jutra ale jeszcze raz dziekuje za pomoc .


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Konto moj orange

@EfekMiło nam  i życzymy pomyślnie rozwiązania sprawy na infolinij Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto moj orange

@Efek z tego co wyczytałem w temacie, to założyłeś konto w apce sraty MO, a następnie przez stronę na NMO. Potem konto zostało zawieszone.

Proponuje sprawdzić e-mail, czy nie przyszedł link aktywacyjny po rejestracji. Następnie aktywować konto przez link. Jeżeli nie uda się zalogować, bo konto może być zblokowane, to proponuję odczekać i spróbować za jakiś czas. Jeżeli dalej nie uda się zalogować, to kontakt na infolinię 510 100 100 i opisać całą sytuacje.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Konto moj orange

Przyszedł linka aktywacyjny kliknolem i wyskoczylo adres e-mail zweryfikowany. I wskoczylo zaloguj sie do konta i wtedy sie zaczely problemy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Konto moj orange

@ketrasaArtur    Myślałem nad tym ale raczej kontakt będzie potrzebny z Bok Orange . @Efek  Domyśliłem się dlatego już nie pisałem o tej weryfikacja .


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Konto moj orange

Zrobilem wszystko co trzeba bylo zrobic nie wiem co sie stalo ale mam nadzieje ze jutro to naprawia mi...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Konto moj orange

@Efek  Trzymamy kciuki by ci pomogli  muszą .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto moj orange

@Efek odczekaj więc jakiś czas, bo pierwsze konto założone zostało w starej wersji MO. Do nowej wersji dane muszą zostać zmigrowane, więc chwilę to potrwa. Sprawdź ponownie logowanie za jakiś czas. Jeśli nie pójdzie, to kontakt z BOK jak picał @Citi2017 .

Mam nadzieję, że to chwilowy problem i migracja szybko przejdzie. Spróbuj za chwilę 😉