Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 13
  • 0

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

Cześć,
Mam problem, że kiedy loguję się na stronie, wyskakuje mi "Konto Mój Orange jest nieaktywne, ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług" Ale jeśli loguję się przez aplikację, mam swój numer telefonu, ale nie mogę nic zrobić.
Ale kiedy używam mojego numeru telefonu do logowania się na stronie, mówi, że nie jest połączony z żadnym e-mailem.
Czy możesz usunąć mój adres e-mail, abym mógł zarejestrować się ponownie?

11 ODPOW. 11

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

@ismael  jeśli to ostatnie zdanie pytające zadajesz nam to niestety ale my nic z tym nie możemy zrobić, jest to forum samopomocowe użytkowników usług takich jak Ty, proponuję kontakt z infolinią i konsultantem najlepiej przez czat ewentualnie telefonicznie Kontakt z Orange | Orange Polska

Edyta:

Gdyby zdarzyło się tak że bot Max nie chce Cię przepuścić do "żywej" osoby, napisz mu że chcesz zakupić nową usługę, od razu zostaniesz przełączony do doradcy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

@ismael 

Aby usunąć konto należy zrobić to samodzielnie z pozycji Mój Orange, ale z tego co widzę nie masz takiej możliwości. 

 

Należy skontaktować się z Obsługą Klienta (Zakładka - Kontakt) przez czat lub telefonicznie i zlecić usunięcie konta. Konto zostanie usunięte do 48h, a następnie można ponownie założyć nowe konto. 

 

Jeśli powyższy proces nie rozwiąże problemów, to należy zrobić zgłoszenie techniczne


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

@ismael czy logujesz się e-mailem, na który zakładane było konto Mój Orange? Być może na dany e-mail nie było zakładane żadne konto. Numerem telefonu w aplikacji możesz się zalogować, ale to są tyko informacje do sprawdzenia stanu konta.

Należało by założyć konto na dany adres e-mail lub poprosić konsultanta na infolinii o przesłanie linku do zakładania konta.

Jeżeli konto jest założone, a są jakieś błędy, to należy konsultanta na infolinii poprosić o usunięcie konta. Czas usuwania konta do 48 godzin.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 13
  • 0

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

Hej wszystkim, dziękuję za sugestię, aktualnie jestem za granicą, próbowałam ominąć Maxiego, ale nie pozwolił mi skontaktować się z agentem. Jakieś inne rozwiązanie, aby skontaktować się z agentem lub wysłać e-mail?
Dzięki


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

Brak dostępu do Mój Orange, taka komenda 2 krotnie powinna go zniechęcić. Inna droga to infolinia. 

A spróbuj na ten numer tel i mail założyć konto na Mój Orange.  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

Sam możesz usunąć konto na mój Orange przez www, pewnie miałeś jakieś połączone inne konto i to dlatego jak sam nie poradzisz to zrób ticket u doradcy infolinii 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

@ismael do Orange e-maila nie wyślesz. Od dawna nie ma tego sposobu komunikacji. Najlepiej infolinią, a MAX-a poproś kilkukrotnie o połączenie z konsultantem. Najczęściej po dwóch, trzech powtórzeniach przełącza.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług

Kilka razy powtórz jakieś słowo i to słowo kilka razy to cię przełączy do infolinii 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług


@ismaelnapisał(-a)

Hej wszystkim, dziękuję za sugestię, aktualnie jestem za granicą, próbowałam ominąć Maxiego, ale nie pozwolił mi skontaktować się z agentem. Jakieś inne rozwiązanie, aby skontaktować się z agentem lub wysłać e-mail?
Dzięki


@ismael  a to dziwne 🤔, u mnie ten knyf z niby zakupem nowej usługi zawsze działa i Maxymilian 😉 zawsze łączy po takim wpisie z doradcą.