Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto Mój Orange - Zobacz Szczegóły


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Konto Mój Orange - Zobacz Szczegóły

Ultra2020_1-1587505970300.png

Ultra2020_0-1587505609918.png

Po wejściu w Zobacz szczegóły strona się odświeża i nie wyświetla szczegółów np. dotyczących pakietów internetowych.  

Dzieje się to od dnia kiedy były robione prace na stronie. 

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto Mój Orange - Zobacz Szczegóły

@Ultra2020 czyściłeś ciasteczka w przeglądarce? Jeżeli tak, a nie poprawiła się sprawa z wyświetlaniem informacji na stronie, to zgłoś sprawę na infolinii lub na czacie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Konto Mój Orange - Zobacz Szczegóły

@ketrasaArtur Tak wyczyściłem całą historię przeglądarki, lecz nadal występuje ten problem dziś postaram się go zgłosić na czacie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto Mój Orange - Zobacz Szczegóły

@Ultra2020 daj znać, jaką odpowiedź uzyskasz. Ja sprawdzę jeszcze w wolnej chwili u siebie na koncie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Konto Mój Orange - Zobacz Szczegóły

Pani z czatu ma także ten problem więc @ketrasaArtur  nie musisz sprawdzać za pewne też tak masz.

Zainstalowałem jeszcze https://www.java.com/pl/download/ myśląc że może to coś pomoże ale nadal nic.

 

Pani wysłała zgłoszenie w tej sprawie i teraz pozostaje czekać gdy zostanie to naprawione napiszę o tym.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto Mój Orange - Zobacz Szczegóły

@Ultra2020 przed chwilą sprawdziłem na abonamencie i na kartę. Wszystkie szczegóły u mnie działają bez zarzutu. Może ten problem jest tylko u wybranych, nie u wszystkich. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Konto Mój Orange - Zobacz Szczegóły

Może tylko na moim koncie 🙂 za chwile zaloguje się na konto innego użytkownika i sprawdzę, czy występuje problem.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Konto Mój Orange - Zobacz Szczegóły

Na innym koncie też występuje ten problem na czacie otrzymałem wiadomość "Chwilowo jest awaria i prace techniczne dlatego nie wszystko jest widoczne." oraz że od poniedziałku będzie wszystko już działać normalnie 🙂 więc czekać tylko do poniedziałku 🙂 @ketrasaArtur być może i twoje różne problemy związane z nowy mój orane zostaną naprawione. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto Mój Orange - Zobacz Szczegóły

@Ultra2020 zobaczymy więc po weekendzie jak będzie wyglądała sytuacja z Mój Orange.