Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Mój iPhone dotarł dzisiaj cały i zdrowy kurierem DPD. Dostałem kolor czarny i jestem mega zadowolony. Pozdrawiam

Ps. Bierzcie udział w konkursach kiedyś to się spełni i któryś z was będzie tym szczęściarzem. Pierwszy raz coś wygrałem dzięki Orange !!!

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Wooooaaah! Ekstra i osobiście zazdroszczę, też chciałbym własnie czarnego 🙂 Niech służy długo, @DRC1, nie zapomnij zainstalować w nim appki Mój Orange, parę dni temu pojawiła się jej nowa wersja. Za jej ocenienie w AppStore też będziemy wdzięczni ^_^

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@DRC1  nie chcesz się zamienić na moje doładowanie za 30 zł 😜 😜 Gratuluje i cieszę się razem z Toba 🙂 Ja może też niedłuugo będę mega szczęśliwy 🙂 I będzie to coś więcej niż iPhone 🙂 Ale na chwilę obecną cisza sza 😜 😜


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

No najlepiej tak, rozbudzić ciekawość w człowieku, a potem cicho sza.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Wszystko w swoim czasie 😉

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

A wiadomo kiedy mniej więcej można się spodziewać pierwszych telefonów od komisji? Bo niby napisane jest, że zwycięzcy wyłonieni będą 2 grudnia, ale nie wiem kiedy ostrzec tate, żeby trzymał telefon zawsze przy sobie 😄 Możliwe, że będzie to już tego samego dnia czy dopiero od poniedziałku?

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Komisja pracuje w dni robocze, pozdrawiam.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

To rozumiem, ale piątek także jest dniem roboczym. I również pozdrawiam 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Pies3nski napisał(-a):
Dziękuję, Zegarek, hasło Mój Orange.
Cóż protokołu nie dostałem, więc nasuwa się kolejne pytanie : skąd wziąć protokół?

@Pies3nski, Samsung nam potwierdził, że tak jak napisał @Anonim - wystarczy protokół odebrania nagrody. Sprawdziliśmy u siebie i wrócił do nas podpisany protokół, więc proszę obejrzyj jeszcze dokumenty, które zostawił kurier (powinien zostawić kopię protokołu u Ciebie). Jeśli nie uda się znaleźć protokołu - odezwij się do mnie na priv, coś na to poradzimy 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur, Dzięki za informację i taki mały apel do wszystkich, którzy czekają na swoje nagrody, przypilnujcie kuriera. 🙂