Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

► W temacie zaktualizowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

 

moja znajoma ma problem z Mój orange. Otóż na większości podstron pojawia się komunikat "Błąd komponentu". Załączam zrzuty ekranu. Problem zaczął się po aneksie umowy do orange love a więc od połowy czerwca. Czy ktoś wie o co chodzi?

 

Pozdrawiam,

Szymon1o.jpg2o.jpg3o.jpg

20 ODPOW. 20

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Powinieneś zadzwonić lub na czat do technika na pisać by sprawdził co się dzieje może ci tu pomóc tylko pracownik Orange . 

Anonim

Nie dotyczy

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

@szymon32 , oprócz kontaktu darmowego przez czat, zaproponuj znajomej, by na swoim koncie korzystała w takich przypadkach poprzez przycisk Zgłoś błąd i odniosła się szczegółowo do błędu na koncie Emotikon: Szczęśliwy Po to ten przycisk działa, by trafiał gdzie trzeba i jeżeli to błąd w kartotece, pochylą się nad tym.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Mam dokładnie to samo. Klikanie w przycisk błędu na stronie ma taki sam skutek jak jego nieklikanie czyli żaden. Mniej więcej od miesiąca klikam codziennie po dwa, trzy razy, opisuję błąd i co ? I nic....

Anonim

Nie dotyczy

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

@naronk , to opisz na czacie problem z przyciskiem. Może to u Ciebie bug i pójdzie zgłoszenie techniczne. W NMO przycisk u mnie działa. Masz stare czy nowe konto? Może trzeba wyczyścić ciasteczka. Nie wiem, próbuj.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Tak jak mówiłem ci jak błąd jest dalej udaj się do salonu lub na czata wejdź i pogadaj z technikiem sprawdzą co się dzieje i liczę że ci to szybko zrobią 🙂 pozdrawiam mam nadzieje że ci pomogliśmy choć troszkę .:)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Sam przycisk działa prawidłowo, mam nawet komunikat, że dziękują za opinię ale skutek jest taki jakby nikt nie czytał tych zgłoszeń. W salonie powiedzieli, że nie wiedzą co może być przyczyną a na infolinii wiecznie komunikat, że wszyscy konsultanci zajęci (rozmowy nie było a kasa za połączenie wzięta). Sprawdzę jeszcze czat i dam znać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2803
  • 6986
  • 182

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Próbowaliście w innej przeglądarce lub czyściliście ciastka ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Sprawdzone  Chrome, Opera i Firefox,  ciasteczka wyczyszczone,


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Po konsultacji na czacie usterka została potwierdzona i przekazana do działu technicznego. Powinna być usunięta w ciągi 14 dni. Dam znać czy faktycznie.