Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komentarze do artykułu: Autologowanie w aplikacji Mój Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36299
  • 1366

Komentarze do artykułu: Autologowanie w aplikacji Mój Orange

Teraz to wg mojej wiedzy debatują w Orange czy wybrać stare czy nowe konta portalowe, a potem jeszcze miesiące na implementacje. Osobiście wolałbym jakieś API - wtedy powstało by wiele serwisów i każdy mógłby wybrać coś co mu się podoba.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 11003
  • 150

Komentarze do artykułu: Autologowanie w aplikacji Mój Orange

Po kolei...

Do posta pokazującego komunikat o możliwości wyboru (logowanie automatyczne: tak/nie) podszedłem z przymrużeniem oka Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy... i odpowiadając na niego, skupiłem się wyłącznie na idei dającej użytkownikowi wybór - bo autologowanie (zwane inaczej szybkim podglądem) można wyłączać i włączać w naszej aplikacji Szczęśliwy robot. Już abstrahowałem od tego, że komunikat tyczy się serwisu internetowego i że autologowanie w apce to jeszcze coś innego niż zwykłe logowanie do serwisu (na www czy w apce mobilnej).

 

Rzeczywiście, jeśli jest potrzeba dyskusji nt. takiej opcji (dla naszego forum), to nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby ją dalej toczyć w odpowiednim temacie... Trudno mi teraz określić, w którym z tematów było to już zagadnienie poruszane (podejrzewam, że w tym "tasiemcu" Emotikon: JęzykEmotikon: Mrugający - już zamkniętym), dlatego raczej trzeba byłoby dla niego wydzielić nowy wątek Bardzo szczęśliwy kot.

/wyślę PW w tej sprawie do Ciebie @Anonim/

 

I na koniec odniosę się do stwierdzenia: "po co Autologowanie w aplikacji Mój Orange".
Przede wszystkim dla wygody. Spora część klientów nie ma w zwyczaju na co dzień sprawdzać stanu konta, nie mają konta na Mój Orange... Mogą oni zainstalować apkę, uruchomić ją i - właśnie! - w trybie szybkiego podglądu sprawdzić podstawowe informacje, np. o stanie zużycia pakietu (o tym więcej w samym artykule). Może to niektórych dziwić, ale są tacy, którzy podobne informacje sprawdzają raz... może dwa razy do roku Emotikon: Zaskoczony. Dla nich zakładanie konta i zabawa z wpisywaniem loginu to gra nie warta świeczki Emotikon: Mrugający.