Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kolejne głupoty w orange


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Kolejne głupoty w orange

Napiszę tylko jeszcze raz to co sam zacytowałeś "W tym samym miejscu podajesz swój numer telefonu lub stary login alfanumeryczny, jesli nie masz jeszcze konta w Nowym serwisie.". Dalej nie widzisz różnicy? Niestety ale nie czytasz co jest napisane. Niestety taka nasza przypadłość.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 28
  • 0

Kolejne głupoty w orange

@Jarek 

A to jestem mile zaskoczony, ktoś w orange mnie zrozumiał. Zmienicie bedzie fajnie. Dla osoby która juz wie na czym polega ten "trik" to już faktycznie problemu nie ma.

pozdro


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 28
  • 0

Kolejne głupoty w orange

@Wojciech 

"Dalej nie widzisz różnicy? Niestety ale nie czytasz co jest napisane. Niestety taka nasza przypadłość."

 

Wiesz co.... zapytaj swojego kolegi wyżej w czym rzecz, bo mi się już nie chce tłumaczyć. I nie sugeruj może coś o przypadłościach, bo to nie grzeczne.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Kolejne głupoty w orange

Pisałem o przypadłości jaką ma większość i jest to potwierdzone przez naukowców. Więcej w sieci. Nie pisałem wprost o Tobie.

Każdy ma swoją rację i przy tym widzę pozostaniemy. Dla mnie komunikat napisany wyżej jest w 100% jasny.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 28
  • 0

Kolejne głupoty w orange

@Wojciech 

Jest jasny jak WIESZ o co chodzi. Wtedy zgadzam się - komunikat:

"Jeśli zarejestrowałeś się już w nowym orange, twoim loginem jest podany w trakcie rejestracji adres email"

 

naprowadza na trop choć dalej wprowadza zamieszanie. Niestety zabrakło u ciebie umiejętności postawienia sie w miejscu kogoś kto o tym nie wie i nie możesz zrozumieć problemu. W psychologii skoro tak ją lubisz tez jest na to okreslenie.

 

Nie możesz też zrozumieć technicznicznie na czym polegają formularze i jeśli pisze tam podaj coś xxx to się przyjmuje że tylko wchodzi xxx - inaczej to wprowadza w bład obojętnie co pisze w tekscie gdziekolwiek indziej. Powinno tam być "podaj email lub login" i wtedy nie ma sprawy. Twój kolega to zrozumiał w locie.

Anonim

Nie dotyczy

Kolejne głupoty w orange

@MaciejDera , żebyś się nie wkurzał, zrób to, co ja zrobiłem. Wisi jeszcze w rozwiązaniu temat Prosta instrukcja rejestracji Nowego Mój Orange. Wprawdzie trwało to 10 dni, ale co to jest naprzeciw wieczności? Działa, chociaż @Jarek  skumał od razu, ale zanim to ogarną, Ty będziesz w NMO jak świeżakEmotikon: Szczęśliwy Tylko w razie czego pamiętaj. Bądź wylogowany wszędzie, by nie trwała sesja i usuń tylko konto MO. Rejestracja przebiegła trzynastego bez oporów Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 28
  • 0

Kolejne głupoty w orange

Musze pisać jeszcze raz posta (bo po zalogowaniu i wyślij  oczywiście komunikat że nagle nie jestem zalogowany i post przepadł - to tylko w orange! A w promocji +10 bonus do wkurzania czyli po próbie ponownego zalogowania się komunikat 500 że serwis nie działa więc trzeba kilka razy,  i ciekawe że  po zalogowaniu się już wreszcie z strony to link mailowy do tematu wciaż otwiera kartę jako uwaga..."niezalogowany" - dopiero znowu kilka prób aby zadziałało jak trzeba..... kurde no jak ta wasza strona działa ??? to jest tragedia - sesje źle działają)

 

Powracając do tematu po przydługim wstępie sfrustrowanego usera orange.

W dalszym ciagu nie mogę sie zalogować w orange "po nowemu" czyli po emailu. Dlaczego podczas tej rzekomej migracji dotychczasowi userzy z kontem nie zostali z automatu przeniesieni do nowego sposobu logowania czyli poprzez mail ? W zasadzie mi to obojętne, ale co będzie jak orange zostawi tylko opcję mailową do logowania (tak jak jest w sumie info obecnie w formularzu logowania).

 

Czy ja muszę naprawdę zakładać nowe konto w tym czymś nowym by wreszcie może było normalnie ?

Anonim

Nie dotyczy

Kolejne głupoty w orange

@MaciejDera  nie musisz zakładać nowego, tylko zrób, jak Ci zaproponowałem. Byłem jednym z testerów bety i ten balast (kupę zgłoszeń i uwag) ciążył mi po zmigrowaniu mnie do NMO. W końcu się wkurzyłem jak Ty. Ale mnie nie brakło konsekwencji, zamiast biadolenia. Jestem od 13 marca "odświeżony" i jakby problemów mniej, co wcale nie oznacza, że nie występują. Moje posty świadczą o tym. Niektóre błędy, a są takie, zacząłem zgłaszać poprzez przycisk Zgłoś błąd (w NMO) Emotikon: Język  


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Kolejne głupoty w orange

Bardzo dziękuję za podpowiedzenie jak się na to ORANGE zalogować ,bo już myślałem że mnie przekierowuje jakaś hakerska gnida na fałszywą stronę ale jak widać w ORANGE nie wiedzą co to jest LOGIN a co to jest E-MAIL

SKANDAL!!!!!!!!!!!!!

jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Kolejne głupoty w orange

Witam wszystkich serdecznie.Mam ten sam problem -nie mogę się zalogować i odzyskiwanie hasła na maila nie działa.Umiem czytać i przyswajać wiadomości-czy wg.ciebie robię coś żle?

Dla mnie komunikat ze screnu poniżej jest w 100% jasny.


FireShot Capture 002 -  - www.orange.pl.png