Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kasowanie mój orange

Anonim

Nie dotyczy

Kasowanie mój orange

A więc tak skasowałem konto w nowe mój Orange, jednak chciałbym je znowu załóżyć i tu jest problem, bo przy próbie rejestracji wyskakuje że mam już konto i co prawda z aplikacji mogę się na nie zalogować hasłem jak na stare mój Orange czy nie można tego jakoś ujednolicić że kasuje się obydwa konta albo po prostu proszę udostępnić mi ponowną rejestracje

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Kasowanie mój orange

Może tutaj Ci się uda rejestracja


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Kasowanie mój orange


@Anonim napisał:
Pokaż szczegóły
A więc tak skasowałem konto w nowe mój Orange, jednak chciałbym je znowu załóżyć i tu jest problem, bo przy próbie rejestracji wyskakuje że mam już konto i co prawda z aplikacji mogę się na nie zalogować hasłem jak na stare mój Orange

Odpowiem, choć masz już konto, przynajmniej na Nasz Orange, usunięte :)... Ale może kto inny natrafi na ten temat i skorzysta ;-).

 

Nie ma powrotu do starej wersji konta na www - po tym jak już zostało ono zmigrowane do nowego MO. Jeżeli ktoś usunął konto na nowym MO, może zawsze skorzystać z porady zawartej w innym, podobnym temacie.

 

 

czy nie można tego jakoś ujednolicić że kasuje się obydwa konta albo po prostu proszę udostępnić mi ponowną rejestracje

W przyszłości będzie tylko nowe MO 🙂 i ten problem zniknie. Można zerknąć na ten pomysł ;-0