Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jestem w UK i moj telefon nie dziala


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Jestem w UK i moj telefon nie dziala

Witam, 

 

Jestem w Wielkeij Brytani i moj telefon niestety nie dziala. Bylam ostatnio w maju i bez problemow wszystko dzialalo. Dzisiaj po wyladowaniu nawet nie dostalam ani jednego sms'a typu "witamy w UK..." chcialam zadzwonic do corki, ze wyladowalam bezpiecznie, ale niestety telefon mowi "Calls to this number are banned form your phone"! Rozmowy przychodzace na szczescie dzialaj natomiast ja nie moge dzwonic na zaden numer, nawet do obslugi klienta Orange.

Moj telefon to Nokia 230.

 

Prosze o pomoc i z gory dziekuje.

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jestem w UK i moj telefon nie dziala

Oferta na kartę czy abonament?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Jestem w UK i moj telefon nie dziala

Na karte.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jestem w UK i moj telefon nie dziala

Wybierz ręcznie innego operatora roamingowego lub skorzystaj z oddzwaniania. Wstukaj kod *123*00 prefiks numerTel# i zielona sluchawka np. *123*0048510100100#. Po kilku chwilach oddzwoni automat i zestawi połączenie z numerem docelowym.

Lub inny operator przez ręczny wybór.
Anonim

Nie dotyczy

Jestem w UK i moj telefon nie dziala

@mamuskateresa pakiet na połączenia jakiś masz oczywiście i środki na koncie, bo wychodzące są inaczej liczone niż przychodzące, pomimo pakietu jest dopłata, bez pakietu to już wcale się nie opłaca dzwonić. Tak na marginesie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Jestem w UK i moj telefon nie dziala

@Piotrekk85 Dziekuje! opcja z oddzwananiem dziala, nie jest wygodna ale przynajmniej moge sie do ludzi dodzwonic. Dziekuje jeszcze raz. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Jestem w UK i moj telefon nie dziala

@Anonim 

Dziekuje. Tak, mam pakiet "Orange Yes" i na koncie ponad 100zl - roaming jest wlaczony - sprawdzilam  i na telefonie w ustawieniach i on-line w moim koncie. Tak jak mowie: nic od maja nie zmienialam, wtedy dzialalo bez problemow teraz jest koszmar! 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jestem w UK i moj telefon nie dziala

Ew spróbuj parę razy ponownie uruchomić telefon. A nóż widelec trafisz na operatora z prostym wybieraniem.
Anonim

Nie dotyczy

Jestem w UK i moj telefon nie dziala

Inna opcja to 3G sieć ustawić, bywa że zalecane LTE brużdzi, tak poza tym wypada po przyjeżdzie do innego kraju zastosować kombinację, włącz/wyłącz telefon, niby drobnostka a czasem pomaga.