Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przejść do nowego Mój Orange?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak przejść do nowego Mój Orange?

► W temacie doprecyzowano tytuł i etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Jak w temacie - jak założyć Nowe Konto Orange? Na wszystkich pomocach Orange jest napisane, że po zalogowaniu na stare Konto Orange wyskoczy zaproszenie do nowego. Otóż nie wyskakuje. 

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak przejść do nowego Mój Orange?

@Majk  w początkowym okresie wdrażania Nowego Mój Orange wszystko zależało do tego jakie ma się usługi. Nie wiem czy coś uległo istotnej zmianie... zaproszenie do przejścia na NMO było kierowane do klientów usług mobilnych...  Zobacz tę stronę: https://www.orange.pl/rejestracja.phtml


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak założyć konto Mój Nowy Orange?

Mam usługę mobilną (numer telefonu) w abonamencie. Chciałem sam zmienić SIM i widzę w pomocy że można zrobić to z poziom Mój Nowy Orange (niestety strona Orange wprowadza w błąd, że można takie coś zrobić SMSami)


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak przejść do nowego Mój Orange?

Z podanego linku zakładam stare konto. Przynajmniej tak opisuje to help Orange - czyli konto do którego loguję się loginem i hasłem (a nie adresem email).


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jak przejść do nowego Mój Orange?

@Majk

zaproszenie to pewnie będzie kwestia czasu Emotikon: Szczęśliwy. Czasami takie zaproszenie nie jest generowane od razu, bo np. adresy e-mail (do e-faktury) dla usług stacjonarnych (np. Neostrady) i mobilnych (np. nr. komórkowego) są różne. Ja sam miałem taką sytuację Emotikon: Bardzo szczęśliwy.

 

Więc można poczekać albo po prostu... Poprosić doradcę na czacie, by Ci takie konto utworzył.