Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instrukcja logowania do aplikacji MO w mailu


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Instrukcja logowania do aplikacji MO w mailu

Od jakiegoś czasu te wiadomości na mojej poczcie skłoniły mnie do zadania pytania i poszukania rozwiązanie na ten problem. W laptopie mam wszystko zaktualizowane i podporządkowane eliminowaniu zbędnych reklam, a także skanowane na bieżąco. Jednak nawet po zalogowoneYT.JPGYT.JPGYT2.JPGaniu, widoczny link do YT jest prywatny. Poza tym, ta informacja, że do aplikacji nie można logować się adresem mailowym...bo ten filmik i j/w nie do otwarcia. Owszem, swego czasu logowałem się numerem, w którym mam zainstalowaną appkę i nr. był w abonamencie. Obecnie jest we Flexie i do appki loguję się bezproblemowo adresem mailowym. Co tutaj nie gra na fotkach?

 

______________

Post edytowany - moderator Wiktor

10 ODPOW. 10

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Instrukcja logowania do aplikacji MO w mailu

Kolejna uwaga jest skierowana do Zespołu NO. Dlaczego rozdzieliło mi tekst publikacji i pierwsza próba załadowania plików nie powiodła się, mimo dania komendy załaduj? Musiałem ponownie przeglądać u siebie, a druga próba poszła migiem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Instrukcja logowania do aplikacji MO w mailu

@bronzub ten problem pojawil sie po przejsciu na Flexa? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Instrukcja logowania do aplikacji MO w mailu

@byczyn_86 , sądzę, iż było to bardziej skomplikowane, bo jak pamiętasz, pod tamtym nickiem byłem już na zmienionym adresie, a jednak w systemie hulał stary adres mailowy. Najpierw po zarejestrowaniu ujrzałem te stare zaszłości, które zresztą nadal są, a dopiero po zmianie i poprawnej weryfikacji nowego adresu, nadal ten film był i jest niedostępny. Faktem jest , że działo się to po przejściu do Flexa z numerem z pakietu Orange Love.

weryfikacja.JPG


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10889
  • 150

Instrukcja logowania do aplikacji MO w mailu


@bronzub napisał:

Kolejna uwaga jest skierowana do Zespołu NO. Dlaczego rozdzieliło mi tekst publikacji i pierwsza próba załadowania plików nie powiodła się, mimo dania komendy załaduj? Musiałem ponownie przeglądać u siebie, a druga próba poszła migiem.


Hej @bronzub, być może kursor, tuż przed wstawieniem zdjęć, był ustawiony pomiędzy  "zalogow" a "aniu". 🤓


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Instrukcja logowania do aplikacji MO w mailu


@Wiktornapisał(-a):
Hej @bronzub, być może kursor, tuż przed wstawieniem zdjęć, był ustawiony pomiędzy  "zalogow" a "aniu". 🤓

@Wiktorbyć może, bo byłem lekko rozkojarzony😀 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Instrukcja logowania do aplikacji MO w mailu

@bronzub pamietaj, ze Flex to niby Orange, ale zupelnie cos innego😉 moze dlatego system Ci robi pod gorke😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Instrukcja logowania do aplikacji MO w mailu


@byczyn_86napisał(-a)

@bronzub pamietaj, ze Flex to niby Orange, ale zupelnie cos innego😉 moze dlatego system Ci robi pod gorke😁


@byczyn_86 , już tyle testów na MO i appce przeszedłem w trakcie bycia testerem, że ja sobie jakoś radzę. Niemniej jednak, potwierdzam Twoje słowa, że to dwie różne bajki i doświadczam tego nadal. Dlatego jak tu wchodzę, to tylko z hasłem usługi, a do konta MO z mailem i innym hasłem. Inaczej, systemy robią mi pod górkę i nie pomogła, jak do tej pory, opcja przypomnienia hasła. Na koncie MO też troszkę jest dziwacznie, bo niby jedno konto mam, a muszę, jak tak bardzo chcę z ciekawości własnej, po osobnych i innych usługach podejrzeć, co tam jest. Daję rady😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Instrukcja logowania do aplikacji MO w mailu

@byczyn_86 , sedno tego tytułu nadal jest zagadką. Dlaczego ten link do instruktażowego filmu jest prywatny i nie da się go otworzyć? Wydaje mi się, że ktoś z systemu dystrybucji filmów instruktażowych usunął coś, co nie pozwala na publiczne wyświetlanie. Spróbuj sobie przepisać ten link, czy działa.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Instrukcja logowania do aplikacji MO w mailu

@bronzub bo to film grupowy nie dla naszych oczu😜