Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie szukać szczegółowego spisu telefonów?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Gdzie szukać szczegółowego spisu telefonów?

Witam, gdzie znajdę szczegółowy rejestr polączeń i smsów z mojego numeru, chodzi mi o połączenia/smsy wychodzące jak i przychodzące. Na mailu co miesiąc owszem przychodzi pdf z rejestrem ale tam są chyba tylko wychodzące.

2 ODPOW. 2

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Gdzie szukać szczegółowego spisu telefonów?

Witam @LukeMike,

W aplikacji Mój Orange, jak i na stronie oraz w załączniku do faktury znajdziesz tylko rozmowy i sms-y wychodzące. Jedynym miejscem w którym sprawdzisz wszystkie rodzaje połączeń, to Twój telefon. Niestety nie ma żadnej usługi oferującej wykaz przychodzących, poza rządaniem organów ścigania.

Pozdrawiam
Maciej

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Gdzie szukać szczegółowego spisu telefonów?

@LukeMike  uzupełniając kolegę @mabud73  mogę Ci wskazać, że w zakresie rozmów przychodzących bądź esemesów odebranych możesz bazować jedynie na pamięci telefonu, dopóki jej nie wyczyścisz, bądź nie usuniesz pojedynczych rekordów dsyponujesz wykazem wszystkich połączeń... z tym, że zazwyczaj aparaty grupują rozmowy/wiadomości dla danego numeru... ale to chyba ułatwi przeglądanie z jakimi numerami się kontaktujesz.

 

Ojej, Maciek coś podobnego już napisał 😉 że informacje o które Ci chodzi masz w telefonie.