Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim - strona po zalogowaniu nie ma opcji zamówienia karty

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Esim - strona po zalogowaniu nie ma opcji zamówienia karty

► Temat, ze względu na specyfikę omawianego problemu, został przeniesiony z kategorii Abonament (etykieta: klient indywidualny). Doprecyzowano w nim także tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Może mi ktoś pomóc, oglądałem filmik jak zamówić Esim ale nic mi to nie dało bo moja strona po zalogowaniu różni się od tej z filmu . Ogólnie logowanie na komputerze i brak opcji związanej z zamawianiem kart 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Esim

Korzystasz ze starej wersji mój orange. Musisz zmigrować do nowej. Możesz rozpocząć samodzielnie na stronie https://www.orange.pl/twojekonto/rejestracja

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Esim

Korzystasz ze starej wersji mój orange. Musisz zmigrować do nowej. Możesz rozpocząć samodzielnie na stronie https://www.orange.pl/twojekonto/rejestracja

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Esim

Dziękuje za odpowiedź, choć nie wiele mi to dało bo założyłem nawet ponownie konto i dalej jestem w starym wyglądzie strony


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Esim - strona po zalogowaniu nie ma opcji zamówienia karty

Masz dwa konta na ten sam numer? na pewno użyłeś linka wyżej?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Esim - strona po zalogowaniu nie ma opcji zamówienia karty

Udało się przejść , ale z problemami 😉 dziękuje za pomoc bo wreszcie mam esim 😜


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Esim

Mam nowy MO, nie mam opcji. Mam tylko opcje wymiany na eSIM. Jak moge zamowic eSIM aby miec jako druga karte a nie na zamiane SIM?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Esim

A jaki masz plan taryfowy/ofertę?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Esim

LOVE, już wiem wszystko. To glupie ze nie dosc ze nie mozna zamowic w 4U ani 2U to na dodatek w dodatkowej karcie podpietej pod LOVE.

Anonim

Nie dotyczy

Esim

@ludwik1  abonenci Orange musieli by napierać by to zmienić, już pisałem, Pomysł zróbcie, by rozszerzono na wszystkie oferty eSIM 😉