Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego w aplikacji Mój Orange ciągle są numery wyłączone?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego w aplikacji Mój Orange ciągle są numery wyłączone?

Dlaczego robiąc aktualizację aplikacji  , nie pozbywa się numerów wyłączonych   już w sieci Orange , a widoczne są  nadal w  MO 

" Moje konta "  nr wyłączono 5-stycznia br.  z  sieci  

( dostałem potwierdzenie SMS -em)  a jest widoczny do dzisiaj .

 

 

 

________________________

*Post wydzielony z tematu "Likwidacja czasowa dostępu do bez limitu w MO" - moderator Wojciech.

14 ODPOW. 14

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12966
  • 53248
  • 618

Dlaczego w aplikacji Mój Orange ciągle są numery wyłączone?

@jan1  kwestia aktualizacji danych w systemach, które da nadrzędne do aplikacji MO. Sama z siebie danych nie zawiera...

Kolejna rzecz, okres rozliczeniowy..i wreszcie okres w którym operator liczy na powrót i daje okres karencji dla numeru. Byle faktury nie przychodziły, reszta to pikuś i masz sentymentalne wspomnienie numerów odeszłych...😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Dlaczego w aplikacji Mój Orange ciągle są numery wyłączone?

@jan1 numery nieaktywne są nadal przypisane do konta, ale nie zawsze są widoczne dla użytkownika. Jeżeli numer nieaktywny jest widoczny, to znaczy, że jest szansa na jego ponowne przywrócenie. Każdy ma taką możliwość odzyskania numeru w aplikacji przez jakiś czas. Potem przestanie być widoczny.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Dlaczego w aplikacji Mój Orange ciągle są numery wyłączone?


@jan1napisał(-a)

Dlaczego robiąc aktualizację aplikacji  , nie pozbywa się numerów wyłączonych   już w sieci Orange , a widoczne są  nadal w  MO 

" Moje konta "  nr wyłączono 5-stycznia br.  z  sieci  

( dostałem potwierdzenie SMS -em)  a jest widoczny do dzisiaj .

 

 

 

________________________

*Post wydzielony z tematu "Likwidacja czasowa dostępu do bez limitu w MO" - moderator Wojciech.


Te numery mogą i 10 lat wisieć na koncie Mój Orange/ operatora, niekiedy po kilku latach, jakieś służby szukają numerów i użytkowników, jakby ci numery w rok czy dwa skasowali nieaktywne, to by było nie fajnie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego w aplikacji Mój Orange ciągle są numery wyłączone?

@agat13 @ketrasaArtur @IreneuszCD to wszystko wiem  że jest 30 dni na defenitywne wyłączenie,  że operator zachowuje te numery sobie , ale wolałabym profesjonalne działanie , zamiast sentymentalnych wspomnień ,  tym bardziej że  już kilka numerów  na moją prośbę zostało wyłączonych z systemu Orange i aplikacji MO , i zniknęły po 30 dniach od mojego zgłoszenia , nie było z tym żadnego problemu , to jaki problem jest teraz , gdzie już  minęło 30 dni  ,  w tym czasie były nowe aktualizacje , numer wyłączono z sieci (sprawdziłem - jest nieaktywny , SMS potwierdzający) a jest nadal widoczny w aplikacji MO.

Dziękuję. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12966
  • 53248
  • 618

Dlaczego w aplikacji Mój Orange ciągle są numery wyłączone?

@jan1  to nie problem, tylko akurat tak to widać działa. Złóż reklamacje, że więcej tych numerów nie chcesz oglądać i założę się, że je wykasują z apki i konta na niej widocznego. 

Jedno wiem...w systemach info zostanie jeszcze na długo, ale to przywilej operatora...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Dlaczego w aplikacji Mój Orange ciągle są numery wyłączone?

@jan1 zgłoszenie o usunięcie konta Mój Orange, może pomóc, zgłaszanie tych nieaktywnych numerów nic nie da, bo to nie krytyczna usterka konta, operator ma inne ważniejsze problemy do naprawy. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego w aplikacji Mój Orange ciągle są numery wyłączone?

Witam ponownie , w tej chwili sprawdziłem w MO  numeru  już nie ma  , czy to przypadek ,  czy zbieg okoliczności  jak napisałem posty, tutaj na ten temat .


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Dlaczego w aplikacji Mój Orange ciągle są numery wyłączone?

Technicy pewnie czytają i naprawili 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12966
  • 53248
  • 618

Dlaczego w aplikacji Mój Orange ciągle są numery wyłączone?

@jan1  zbieg okoliczności..nie wierzę w teorie spiskowe na forum