Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

Co to jest "inny czat"?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9896
  • 85

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

Cześć @jan1 

Czy poprzez zalogowanie się do Mój Orange poprzez stronę https://www.orange.pl/twojekonto/zaloguj masz dostępny czat obsługowy?

Pozdrawiam 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@j131 "inny czat" - To czat sprzedaży,  taki otrzymałem komunikat na czacie usługowym w aplikacji MO.

Pozdrawiam. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?


@jan1napisał(-a)

@j131 "inny czat" - To czat sprzedaży,  taki otrzymałem komunikat na czacie usługowym w aplikacji MO.

Pozdrawiam. 


To chyba jakiś bełkot tej patoaplikacji, nie ma o co kruszyć kopii. Można bez problemu zalogować się do czatu z poziomu MO. Na etapie logowania do czatu nie ma żadnych przesłanek do twierdzenia że są jakieś różne "czaty".


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

Cześć 

 @Pablo5 

Tak mam czat usługowy, przed chwilą sprawdziłem logując się przez stronę,  którą podałeś, natomiast w aplikacji MO nadal występuje czat sprzedażowy.

Zastanawiajace jest to że nie wszystko co jest na moim koncie w internecie , pokrywa się  z moim kontem w aplikacji MO , ale to już jest inny temat.

Pozdrawiam. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9896
  • 85

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@jan1to może jest jakiś błąd systemowy w aplikacji Mój Orange skoro jest taki sam przypadek u @darusia84 . Czy przypadkiem nie mieliście aktualizacji aplikacji Mój Orange bo na stronie Google Play widzę że była aktualizacja aplikacji i są pewne problemy z nią. Zerknijcie do tego linka  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.orange.mojeorange&hl=pl&gl=US

Pozdrawiam 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@j131  ja sobie tego problemu i tematu nie wymyśliłem , nadal za każdym razem mam ten sam komunikat , który  @darusia84 

napisał-a  w swoim poście .(może nie przeczytałeś tej treści) To nie jest żaden bełkot ,to są fakty poparte planszą z komunikatem przez konsultanta Orange na czacie.

Pozdrawiam 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

U mnie nie ma tego problemu, co prawda wkleiłem wycinek z  tego czatu (jak wiecie regulamin forum całkowicie zabrania publikowania tego rodzaju, tu zrobili wyjątek aby pokazać że wszystko działa) lecz cały czat uwierzcie dotyczył obsługi, w moim przypadku chodziło o światłowód, po wstępnej konwersacji z Maxem zostałem połączony z konsultantem d/s obsługi.

Edyta:

U mnie nawet nie pojawiło się coś takiego co wrzuciła @darusia84 , po przełączeniu z Maxa od razu przywitał się Pan Tomasz C. z obsługi klienta. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@jan1 

Ale przecież na tych obrazkach gołym okiem widać że zgłosił się pato-automat. Nie ma sensu poważnie traktować jego, nomen - omen, sztucznej inteligencji.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@Pablo5

 tak pobrałem najnowszą aktualizacje

5.88.0.12459  już dawno , a problem wystąpił  od dzisiaj.

To w jakim celu są kolejne aktualizacje , jak po nich występują nowe problemy.

Pozdrawiam.