Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego Mój Orange wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego Mój Orange wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank

Mam pytanie dlaczego Mój Orange przy rejestracji wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Dlaczego Mój Orange wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18784
  • 53815
  • 739

Dlaczego Mój Orange wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank

@Anonim masz usługi Orange, czy konto Mój Orange było zakładane bez żadnych usług? Być może z powodu braku usług, zaszłą konieczność weryfikacji lub zostały uruchomione nowe usługi wymuszające potwierdzenia tożsamości. 

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego Mój Orange wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank

Telefon kom


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18784
  • 53815
  • 739

Dlaczego Mój Orange wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank

@Anonim nowa umowa, nowy użytkownik?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Dlaczego Mój Orange wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank

@Anonim  tu masz wszystko wyjaśnione, poczytaj  Rejestracja w Mój Orange na orange.pl | Orange Polska


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2124
  • 11935
  • 54

Dlaczego Mój Orange wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank


@Anonimnapisał(-a)

Mam pytanie dlaczego Mój Orange przy rejestracji wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank


Jak się ma konto w banku, to autoryzacja bez dokumentów u operatora, inaczej trzeba by skan dowodu osobistego przesłać, by potwierdzić swoją tożsamość 😎

Da się też tym sposobem zarejestrować kartę SIM, ja sobie to chwałę, bo bez wychodzenia z domu, sporo się załatwi 😎


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2445
  • 10116
  • 91

Dlaczego Mój Orange wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank

Cześć@Anonim 

Mój Orange wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank:

  • W celu zapewnienia bezpieczeństwa Twoich danych, możemy potrzebować dodatkowego ich potwierdzenia. Jako Klienta indywidualnego poprosimy Cię o to za pomocą mojeID - usługi dostarczanej przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A., która służy do potwierdzenia tożsamości online osób fizycznych za pomocą danych z bankowości internetowej. Wystarczy, że na liście banków znajdziesz ten, w którym masz konto i zalogujesz się. Po potwierdzeniu Twoich danych (imię, nazwisko, PESEL) uzupełnisz login i hasło do konta Mój Orange oraz wpiszesz numer telefonu do autoryzacji, by ukończyć proces rejestracji konta,
  • W innych przypadkach potwierdzenie tożsamości odbędzie się na czacie lub w trakcie rozmowy z naszym konsultantem. Ze względów bezpieczeństwa konsultant zada Ci kilka pytań, aby upewnić się czy jesteś osobą upoważnioną do rejestracji konta.

Więcej informacji w linku Orange Rejestracja konta w aplikacji Mój Orange https://www.orange.pl/omnibook/rejestracja-konta-w-aplikacji-moj-orange#

Myślę że ten link będzie dla Ciebie pomocny

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 1013
  • 4

Dlaczego Mój Orange wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank


@Anonimnapisał(-a)

Mam pytanie dlaczego Mój Orange przy rejestracji wymaga potwierdzenia tożsamości przez bank


Nie wymaga tylko umożliwia. To tylko jedna z możliwości potwierdzenia tożsamości. Dla mnie bardzo wygodna i bezpieczna. Ale jeśli ci nie odpowiada to są inne. Polskie prawo wymaga rejestracji każdego numeru i są na to różne sposoby.