Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

@jan1  diagnostyka w aplikacji Mój Orange, pewnie powstała, by naśladować tą z Mój Funbox 😉

ale to obecnie nic nie testuje, tylko denerwuje klienta testującego szybkość LTE, może to naprawią 🤔


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

@jan1 w aplikacji jest wiele babolów które czekają na lepsze czasy, jak np lista zalogowanych urządzeń, która kończy się na max 2 pozycjach (czyli 3 i kolejne urządzenie nie będzie wyświetlone)

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Aplikacja-M%C3%B3j-Orange-5-x/td-p/199304/highlight/...

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

Dzisiaj dostałem sms , że naprawiono diagnostykę, po sprawdzeniu , nadal wywala i nie działa. Zgłosiłem  na czacie już trzeci  raz i konsultant powiedział że  problem jest w samej aplikacji MO i dlatego nie można wykonać do końca testu. Obiecał że to naprawą


 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

Na flexie diagnostyka.sie wywala na uploadzie. DL robi normalnie, ale dopiero przy próbie rozpoczęcia UL jest błąd.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

Aplikacja wciąż wysypuje się. Powiedziałem sobie, spoko, nigdy więcej, od tego będę miał inną aplikację.
Orange, Orange... ogarniecie to kiedyś?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

Sprawdziłem jeszcze na innym telefonie diagnostykę. Ani na Samsungu Galaxy A9, ani na myPhone Now eSIM nie mam błędów z diagnostyką.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

U mnie nadal nie działa ,nadal nie ma zainteresowania i odpowiedzi 

" profesjonalistów " z Orange ,mimo zgłoszeń , i zrzutów ekranu .


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

Powinna być możliwość testu przez wi-fi.
U mnie karta Orange jest w routerze.
Anonim

Nie dotyczy

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.


@Zeuseknapisał(-a)
Powinna być możliwość testu przez wi-fi.
U mnie karta Orange jest w routerze.

Diagnostykę robi się na danym sprzęcie, korzystającym z Danych Mobilnych Orange, więc modem/ router LTE czy telefon, nie po wi-fi bo to by sensu nie miało, zresztą wi-fi średnio do testów się nadaje, akcent na tani sprzęt.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

Witam wszystkich. 

Ponieważ ten  " serial " 

z nienaprawionym  testem w aplikacji  mobilnej

 " Diagnostyka " trwa bez końca , już chyba od marca br , a w Internecie na stronie Orange, można ten sam test przeprowadzić,  bez problemu  , to wina jest w aplikacji MO . Mam pytanie  :

Jeżeli ja zgłaszam na czacie razem z zarzutami ekranu , i dostaję nr zgłoszenia ( mam już sześć nr , cały czas w jednym temacie ) a potem dostaję SMS że wszystko działa prawidłowo , a w aplikacji  nie działa  , to czy informatyk tej aplikacji i zgłoszenia na czacie , to są te same osoby z działu technicznego  , czy inne osoby ? 

Dziękuję.