Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

@Pajan  tyle aplikacji jest w sklepie Google Play, że można wybrać coś lepszego do testowania szybkości po LTE 😉

Tak w temacie testów, lepsze wyniki mam jak jest IPV4 w ustawieniach Danych Mobilnych, mam w telefonie 2 profile i używam na przemian, bo niekiedy jest lepiej po IPV6, ale na Śląsku mam z IPV6 problemy, często nie działa, więc korzystam wtedy z IPV4, trzeba samemu sobie radzić, BOK Orange to w krytycznych sytuacjach fatyguję.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22152
  • 181

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

Nie wydaje mi się żeby "diagnostyka" tej apki działała w innych sieciach.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

A nawet nie sprawdzałem czy działa  w innej sieci, bo i po co.

Aplikacja Speedtest z Google Play robi robotę. 

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

W dualu wyłączyłem SIM fioleta, uruchomiłem aplikację Playa i spokojnie zrobiłem test prędkości dla karty pomarańczy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

Też mam fioleta, sprawdzę czy to zadziała. No ale kurde, Orange powinno dawno to zrobić. Nie pierwszy raz ktoś zgłaszał ten błąd. 

No i tak, wyłączenie fioleta w moim przypadku, nic nie dało.
Zdążyłem jedynie zobaczyć, że prędkość sięgała do 65MB/s i chciała rosnąć, ale, standardowo - coś poszło nie tak.
U fioletowych osiągam jedynie kilka MB/s (śmiechłem).


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

😕


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

@Pajantak na szybko sprawdziłem. W aplikacji Orange można testować prędkości tylko dla karty SIM  Orange. W aplikacji Play dowolne SIM a także udostępniane dla smartfona  Wi-Fi ale wybór serwera jest do Warszawa Play.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

Tak, to prawda. Zauważyłem to całkiem przypadkiem, że Play głównie z Warszawą łączy się. Stąd ta lipa z prędkością neta, ja spod Wrocławia, więc... Orange najlepiej spisuje się w tym przypadku, gdyż łączy się z Wrockiem. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

@andrzej1441 ja mam kartę sim Orange , mam aplikację MO , i nie mogę testować predkości , bo w czasie testu coś blokuje i pojawia się komunikat ( pisałem na ten temat w poprzednim poście)

zgłosiłem ten mój problem 11.02.2022r. i do dzisiaj specjaliści nie mogą , lub nie umią  naprawić " diagnostyki "


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Diagnostyka w aplikacji Mój Orange sypie błędem podczas testu.

Tak z ciekawości zrobiłem testy na smartfonie POT-LX1 (H.. Smart 2019) w obu aplikacjach dla orange i przy okazji dla fioletu.

Dobra pora i dość dobre prędkości:

 

 

orange_w_orange.png

 

orange_w_play.png

 

play_w_play.png

 

PS. Przy przełączaniu SIM do transmisji i ogólnie przy restarcie play najpierw często łączy się w roamingu z Orange na kilka minut.