Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?

Ostatnio Konsultant zaproponował mi umowę w Mój Orange. Czy to jest bezpieczne? Co się z nią stanie, jak ją zaakceptuję? Przyjdzie na maila?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13487
  • 55158
  • 656

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?

@enjejZ tego co wiem, to wszystkie kroki zamówienia i realizacji prześledzisz na MO.Możesz tam zobaczyć zarówno zamówienie jak i umowę. Nawet kwestia dostawy sprzętu kurierem jest ujęta...

Według mnie to bezpieczne i wszystko widzisz...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13487
  • 55158
  • 656

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?

@enjejZ tego co wiem, to wszystkie kroki zamówienia i realizacji prześledzisz na MO.Możesz tam zobaczyć zarówno zamówienie jak i umowę. Nawet kwestia dostawy sprzętu kurierem jest ujęta...

Według mnie to bezpieczne i wszystko widzisz...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?

Ok, to chyba tyle 🙂 Dzięki


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?

@enjej  od siebie dodam tylko tyle że oferta na koncie MO jest chyba najbezpieczniejszą formą ze wszystkich, poza tym przed akceptacją masz wgląd do tego co zawiera no i wszystko "czarno na białym".


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13487
  • 55158
  • 656

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?

@enjejpamiętaj, że samej umowy tam nie podpiszesz. Wyślą na maila do akceptacji lub SMS-em do zatwierdzenia. Za to pełna info od początku do końca


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 178
  • 696
  • 11

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?


@slav72napisał(-a)

@enjej  od siebie dodam tylko tyle że oferta na koncie MO jest chyba najbezpieczniejszą formą ze wszystkich, poza tym przed akceptacją masz wgląd do tego co zawiera no i wszystko "czarno na białym".


najbezpieczniejszą  - przy założeniu że ma ustawioną autoryzację - pin/hasło lub biometrię. Bo można tak sobie z nią zycie udogodnic, by po odpaleniu od razu pokazywala konto 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?

@mD_360  ani ja, ani kolega @enjej  nie pisaliśmy o apce MO lecz o koncie MO przez stronę, a to zasadnicza różnica jeśli chodzi o bezpieczeństwo... (zauważ że wątek i temat powiązany jest ze stroną internetową).


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2158
  • 7964
  • 32

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?


@agat13napisał(-a)

Wyślą na maila do akceptacji lub SMS-em do zatwierdzenia.


 raczej tylko obiecają. Bo potem bez ostrzeżenia przyjdzie sms, że masz kiblować w domu, bo umowę przywiezie kurier


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?

Nie wiem jak mają nowi klienci, ale stali np. przy przedłużeniu lub dobraniu innych usług mogą wybrać opcję e-umowy która to przyjdzie na maila do zatwierdzenia, tak miałem przy ostatnim przedłużeniu umowy na światłowód.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 178
  • 696
  • 11

Czy umowa w Mój Orange jest bezpieczna?


@slav72napisał(-a)

@mD_360  ani ja, ani kolega @enjej  nie pisaliśmy o apce MO lecz o koncie MO przez stronę, a to zasadnicza różnica jeśli chodzi o bezpieczeństwo... (zauważ że wątek i temat powiązany jest ze stroną internetową).


a racja, faktycznie 😳