Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy kiedykolwiek Orange zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 1129
  • 13

Czy kiedykolwiek Orange zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

@marcin0216

 

Naprawdę sugerujesz, że wiesz lepiej ode mnie, co jest w mojej umowie? 🙂

 

Nie, nie chce mi się kopać z koniem. Tygodnie składania reklamacji, kolejnych odpowiedzi, stracę na to WIĘCEJ czasu niż te 30 sekund miesięcznie (bo tyle zajmuje mi kliknięcie w aplikację).

 

Dlatego - jak napisałem wyżej - problemem nie jest sam fakt konieczności klikania, ale postępowanie Orange.

 

Masz na ten temat inne zdanie? Cóż, Twoje święte prawo.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 66
  • 0

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

a i owszem, kiedyś to moja babcia za 9l bankę mleka miała kilo dobrego mięsa wołowego, czasy się zmieniają 

nie zapomionajmy że ten rabat nie jest obowiązkowy o ile umowa nie mówi o tym jasno

 

@marcin0216 troche za mocno popłynąłeś bo to nie ta droga w przekomarzaniu się

 

_____

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

Nie po to coś wprowadzili aby z tego rezygnować, zrobili to aby przy okazji bardziej wypromować apkę i być może też przy okazji "kliku" klient skusi się na dodatkowe usługi...

Mnie to "ni ziębi, ni parzy", kliknąć raz w miesiącu - co za wielki problem, można przy okazji opłacania rachunku, sprawdzenia fakturki, czy jak ja częściej gdyż będąc mobilnie przez apkę wchodzę na forum.

PS.

Ale "z niczego" zrobiły się aż trzy strony w wątku...😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

Ja klikam płacąc inne rachunki ale orange nie dość że było drogie a jest jeszcze droższe to utrudnia życie.:)) 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

@_Artek_  to zależy co ma się na myśli mówiąc "droższe", znaczy jakie usługi, ja jak wiesz mam pomarańczowe tylko światełko i na razie nie odczułem aby było droższe (zobaczymy przy następnym przedłużaniu umowy - najwyżej się pożegnamy i tyle). Droższe według mnie są inne usługi (tv, komórki w abo), a cenę samego światłowodu jak na razie trawię.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

Pisałem w tym wątku,, u mnie różnica między czasem nieokreślonym a kolejną umową to +10zł  miesięcznie  przy kolejnej umowie i tej samej prędkości.   


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22185
  • 181

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

A co mi tam, wtrącę swoje trzy grosze.

Mam starą umowę, już tak od chyba roku na bezterminowej. Jednym z powodów tego, że nie chcę skorzystać z żadnej oferty "przedłużania" jest właśnie rzeczony obowiązek wchodzenia do aplikacji MO. Uważam ją za zło i obchodzę szerokim łukiem, więc wymóg klikania rabatu jest dla mnie nie do przełknięcia.

Najważniejsze: mimo to, mimo braku "klikalnego" rabatu w apce, nadal dostaję rabat za e-fakturę, na każdej fakturze, dokładnie tak jak mam w umowie. Niczego mi nie zmieniono. Gdyby zmieniono, to bym był reklamował, i jestem przekonany że by od-zmieniono. Jak to ktoś zauważył, umów należy dotrzymywać. Strona, która uważa że tak nie jest, powinna jednak przede wszystkim poinformować drugą stronę o swoich przekonaniach  - są do tego przewidziane kanały komunikacyjne. Samo publiczne narzekanie wiele nie wnosi. Co do jednego pełna zgoda: operator raczej nie zmniejszy presji na używanie swojej ulubionej apki, niezależnie od tego jakie pomyje na nią będę wylewał (a będę).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18473
  • 52870
  • 716

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

@j131 jak umowę przedłużasz, to klikanie w apce i Tobie wpadnie. Pozostanie bez przedłużania umowy jest też pewnego rodzaju rozwiązaniem, tym bardziej, że w między czasie wysokość abonamentów wzrosła i dołożono klauzulę inflacyjną.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22185
  • 181

Czy kiedykolwiek Orangev zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO


@ketrasaArturnapisał(-a)

@j131 jak umowę przedłużasz, to klikanie w apce i Tobie wpadnie.

...


Nie "jak" tylko "jeśli". Nie ma takiej opcji, nie wpadnie bo nie przedłużę na takich warunkach.

Monopolu na łączu już nie ma więc czuję się w miarę komfortowo.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18473
  • 52870
  • 716

Czy kiedykolwiek Orange zrezygnuje z rabatu za comiesięczne otwieranie aplikacji lub strony MO

@j131 jak odpowiadają stare warunki, to trzymaj jak najdłużej 👍🤗