Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czat, zamówienia online, messenger - kłopoty Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Czat, zamówienia online, messenger - kłopoty Orange

Witam,

Od wtorku nie ma możliwości złożenia zamówienia online na abonament wraz z telefonem.

Brak odpowiedzi na czacie mimo wielokrotnych prób.

Również brak odpowiedzi na wiadomości prywatne na facebooku.

Czy ktoś może widział gdzieś jakąś informację ze strony Orange z wyjaśnieniami w tej kwestii??

Czy nadal mam próbować co jakiś czas składać zamówienie i łączyć się z czatem bez żadnego skutku.

 

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Czat, zamówienia online, messenger - kłopoty Orange

@chilu89, próbowałeś przez aplikację, czy z przeglądarki?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Czat, zamówienia online, messenger - kłopoty Orange

Przeglądarka. Od wczoraj bez skutku.

Dla mnie sam czat to mniejszy problem, jedynie chciałem się dowiedzieć dlaczego nie da się złożyć zamówienia online na abonament wraz z telefonem... ale widocznie tego też się nie dowiem 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Czat, zamówienia online, messenger - kłopoty Orange

@chilu89, dowiesz się. Doradzę Ci sposób na bezpłatną rozmowę telefoniczną do złożenia zamówienia. Z zakładki Oferta, ale pod warunkiem, że wiesz, czego oczekujesz i na co się zdecydujesz. Wyskoczy niebieskie okienko na stronie https://www.orange.pl/najlepsze_okazje_telefonia.phtml, albo z https://www.orange.pl/love/kalkulator. Oddzwonią.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Czat, zamówienia online, messenger - kłopoty Orange

Wiem, wiem 🙂 dzwoni automat gdzie za pierwszym razem czekałem 10 min i dałem sobie spokój.

Podczas drugiej próby udało się połączyć z konsultantem, który okazało się, że nie ma pojęcia po co do mnie dzwoni xD a finalnie okazało się, że muszę całe zamówienie złożyć telefonicznie na co nie pozwolił mi czas. A Pan z infolinii również nie potrafił odpowiedzieć dlaczego zamówienia online nie działają i kiedy będą działały.

W skrócie czat nie działa, zamówienia online nie działają a jakiegokolwiek komunikatu w tej sprawie brak.

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Czat, zamówienia online, messenger - kłopoty Orange

@chilu89, to pozostaje aplikacja...chociaż, coś mi świta, że chyba teraz musisz być zalogowany na koncie (nie na samym forum), by się połączyć. Więcej nic nie wymyślę. Niech się martwią problemem Ci, którym nie zależy na klientachEmotikon: Język Ja się przez bezpłatne połączenie w ten sposób dochrapałem do oferty i podpisałem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Czat, zamówienia online, messenger - kłopoty Orange

Po zalogowaniu jako klient ( mam już umowę z orange) dzisiaj od rana z czatem próbuje się połączyć i bez żadnego skutku.

Także wygląda na to, że wszystkich i wszystko mają w.... nie wydając żadnego komunikatu skoro problem jest już od wczoraj.

Zostaję mi zatem kolejna próba łączenia z konsultantem, wybranie się do salonu, ewentualnie złożenie online np. w PLAY. W zeszłym tygodniu w przeciągu 3 dni kurier wraz z umową zapukał do mych drzwi 😛


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Czat, zamówienia online, messenger - kłopoty Orange

Testowałem i niestety jakieś nowe zalecenia z czata kierują na rozmowy telefoniczne, oczywiście oddzwonienie.