Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO

Kilka tematów na NO pojawiło się w sprawie rozmów na czacie z konsultantem.

Postanowiłem sprawdzić i faktycznie jest problem.

 

Po zalogowaniu się na NMO i wybraniu u góry strony kontakt, rozwija się nam menu:

 

kontakt_1.jpg

 

Mamy Rozpocznij czat z doradcą i przycisk Uruchom. Wyskakuje mi okienko:

 

kontakt_2.jpg

 

Klikam na przycisk Rozpocznij pod Potrzebuję pomocy i .....

 

nic się nie dzieje. To samo jest z przyciskiem Rozpocznij pod Chcę kupić.

Można jedynie krzyżykiem zamknąć okno. Może warto się przyjrzeć bliżej tej sprawie i poprawić ten błąd z czatem.

 

Próby przeprowadzone na dwóch rożnych sprzętach i przeglądarkach. Efekt za każdym razem taki sam. Czyszczenie przeglądarek nic nie dało, dalej to samo.

 

______________

* Wpis edytowany, przeniesiony do odpowiedniej kategorii + poprawiono etykiety - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO

Początkowo sądziłem, że przycisk czatu sam się pojawi po zalogowaniu, ale niestety się zawiodłem. Co więcej jak klikam kontakt -> uruchom to się nic nie pojawia 😞

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO

Widac ze jeszcze duzo wody uplynie zanim NMO bedzie w pelni funkcjonalnyEmotikon: sfrustrowany


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO

My jako użytkownicy musimy zgłaszać błędy, bo inaczej długo możne trwać ich poprawa. Zakładam, że temat jest znany, ale może jednak coś się ruszy. Przynajmniej czat działa prawidłowo starej wersji MO, ale przecież przyszłością jest NMO.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO

Początkowo sądziłem, że przycisk czatu sam się pojawi po zalogowaniu, ale niestety się zawiodłem. Co więcej jak klikam kontakt -> uruchom to się nic nie pojawia 😞


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO

Wygląda na to, że coś się "przycina". U mnie czasem po kilku kliknięciach otwiera się okienko chatu, czasem nie. Problem został już zgłoszony i mam nadzieję, że szybko sytuacja się poprawi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO

Fajnie, że ruszona jest sprawa. Dzięki @Aśka_M za zgłoszenie. Mam nadzieję, że sprawa czatu zostanie w miarę szybko poprawiona Emotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO

Też mam nadzieję, że sprawnie pójdzie 🙂 Problem sprawdzany jest z dwóch stron (chat, NMO), bo jeszcze nie wiadomo co powoduje utrudnienie.

Anonim

Nie dotyczy

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO

@Aśka_M  i @ketrasaArtur , zrobiłem sobie testy zarówno przed logowaniem i po zalogowaniu do NMO. Nie wiem więc w czym jest problem? Może tylko w tym, że trzeba się troszkę "nachodzić" (poklikać) i odszukać co trzeba. A więc jest i bot, są usługi stacjonarne i mobilne z rozwinięciami, inne (po zalogowaniu się), problemy z logowaniem (czat u dołu z prawej strony ekranu, a także przycisk Więcej. Jak spojrzycie na obrazki (nie wszystkie detale pokazuję), to mamy logowanie i bez niego. Każda funkcja działa mi w Edge.

Zakładka Pomoc jest w jednym z pokazanych obrazków o tyle kontrowersyjna, że przedstawia stan jakby przed logowaniem, albo i po (tego się od Was nie dowiem). Zainteresujcie się górnym prawym rogiem konta i przyciskiem Kontakt (w rozwinięciu szukajcie sobie Więcej). Może nie jest to do końca zbyt intuicyjne i może wkurzać nerwusków. Ja dałem pomysł innej materii, więc co czasem naprawią, to skutecznie rozwalą.

1Edge.PNG2Edge.PNG3Edge.PNG4Edge.PNG5Edge.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO

@Anonim już wiem, jak się dostałeś na czat z innej strony, będąc zalogowanym na swoim koncie NMO. 

 

Widać, że są różne ścieżki, ale nie wszystkie działają prawidłowo. Twoja @Anonim działa jak najbardziej prawidłowo, również i u mnie.

 

Ścieżka dostępu do czata opisana przeze mnie na początku tego wątku, jeszcze nie funkcjonuje, ale zakładam, że technicy pracują w tej sprawie i niedługo zostanie również uruchomiona ta wersja dostępu czata.

Anonim

Nie dotyczy

Czat z doradcą po zalogowaniu na NMO


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim już wiem, jak się dostałeś na czat z innej strony, będąc zalogowanym na swoim koncie NMO. 


@ketrasaArtur , to się nazywa macant. Towar macany należy do macanta Emotikon: Bardzo szczęśliwy