Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czat z doradcą Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Czat z doradcą Orange.

Witam!

Jestem nowy i chciałbym opisać mój problem z czatem na Mój Orange po stronie mobilnej jak i stacjonarnej po pełnym zalogowaniu na aplikacji na smartfoniem. Nie działa czat z Biurem Obsługi Klienta Orange białe tło z poleceniem <powrót. Czy jest możliwość naprawy powyższej usługi? Wersja aplikacji jaką posiadam w telefonie to 4.6 

8 ODPOW. 8

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Czat z doradcą Orange.

@Anonim, kiedy wystąpił opisany przez Ciebie problem ?? 

Anonim

Nie dotyczy

Czat z doradcą Orange.

Ciężko stwierdzić ale zawsze po aktualizacji występuje podobny problem z czatem BOK Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Czat z doradcą Orange.

Czy taki stan długo potrwa?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Czat z doradcą Orange.

Na moim działa, dlatego proponuję wyczyścić pliki tymczasowe cookies, lub skorzystać z innej przeglądarki.

Anonim

Nie dotyczy

Czat z doradcą Orange.

Deinstalowałem aplikację i restartowałem telefon nie pomogło taka operacja ale jeszcze spróbuję z przeglądarką...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Czat z doradcą Orange.

Pozostaje kontakt z CZAT Orange, gdzie sprawdzą co się dzieje. 

Anonim

Nie dotyczy

Czat z doradcą Orange.

Używam w aplikacji Mój Orange Czat z konsultantem a nie przez przeglądarkę proszę o zrozunienie treści odpowiedzi. Owszem próbowałem z przeglądarki w zakładce kontakt i wybór opcji czat po wybraniu opcji przyciski stają się wyblakłe. 

Anonim

Nie dotyczy

Czat z doradcą Orange.

Zmieniłem smartfon na Galaxy SM-A520F czy nadal nic nie ruszyło ze zmianą problematycznego czatu z konsultantem Orange? Nadal nie można się połączyć.