Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czat orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Czat orange

Witam od 2 tygodni nie da się połączyć z Czat orange ani na aplikacji ani na przeglądarce o co chodzi?? Dostałem smsa z promocją na internet chce z tego skorzystać a nie wiem jak proszę o pomoc gdzie mam pisać i pytać??

 

___________

* Temat przeniesiony z Na kartę - moderator Bartłomiej

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

Czat orange

Na stronie głównej Orange zamów rozmowę. Chcesz coś kupić to szybko oddzwonią.

 

Ew. wyczyść ciastka w przeglądarce lub spróbuj czatu w innej.

Anonim

Nie dotyczy

Czat orange

@Pawełwisla  przecież możesz zakupić usługę na stronie Orange (Internet), lub skorzystać z kanału sprzedażowego (Chcę kupić > klikasz zamów rozmowę) i załatwisz to telefonicznie ... odzwonią 😉

Orange Kontakt. 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Czat orange

Lap az 300 GB za darmo przez rok za doladowania konta w aplikacji Moj Orange. Pierwsze 25 GB dostaniesz od razu, a kolejne co 31 dni pod warunkiem doladowania za min. 5 zl. W sumie dostaniesz 12 razy po 25 GB czyli 300 GB w ciagu roku. Spiesz sie promocja tylko do 31.08.2022. Doladuj konto w aplikacji: https://orange.pl/appmo

 

 

Takiego smsa dostałem gdy chce doladowac pisze mi ze 20gb na 2 dni nie da się inaczej chciałem z nimi porozmawiać i się nie da


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

Czat orange

Doładuj się za 5 zł., dostaniesz 22,5 GB na 2 dni. Włącz promocję, dostaniesz 25 GB na 31 dni. GB się zsumują i przyjmą ważność 31 dni. Potem tylko co miesiąc doładuj się za 5 zł. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Czat orange

Tak dziękuję za odpowiedź tylko gdzie ja mam włączyć tą promocje jeśli mogę dostać odpowiedź pozdrawiam


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Czat orange

Doładowanie za minimum 5zł przez Mój Orange, następnie SMS o treści START na 811. To jest promocja dla osób które korzystają już z oferty na kartę. W przypadku nowego startera, doładowanie i SMS o treści 300GB na 811. 

 

Info:

Pokaż szczegóły
Pierwsze 25 GB dostaniesz od razu, a kolejne co 31 dni pod warunkiem doładowania za min. 5 zł (tylko poprzez Mój Orange lub doladowania.orange.pl) i posiadania aktywnego konta. W sumie dostaniesz 12 razy po 25 GB czyli 300 GB w ciągu roku.

Regulamin 300GB