Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

tzn 7gb zazwyczaj mi wystarcza. Ale czasami wyjeżdżam w dziwne miejsca gdzie pod koniec okresu rozliczeniowego mi się kończy. I takie doładowanie 1 czy 2 gb mni pomagało. Ale widać, w sieci nr 1 to nie takie proste xD


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

Pomysł bezpłatności jest docelowo bez sensu. Pytanie czy chcemy dobrej czy bezpłatnej obsługi? Bym postulował coś odwrotnego infolinia premium - numer premium albo dodatkowa opłata miesięczna za "serwis premium". Bardziej przeszkolona załoga do spraw technicznych, gwarancja odbioru połączenia w 1 minutę w określonych porach dnia, szybsza dostawa kurierska przesyłkę lub opcja kurier wieczór/weekend itp.
Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

Co ma operator do pakietów, jak nimi zarządzasz tak masz, przed wyjazdem można aktywować nowy pakiet, poprzez portal MO bez SMS się obejdzie 🙂

 

@Piotrekk85  dobrze piszesz, usługa premium vs klient by się przydała, dałbym nawet 10zl miesięcznie za coś takiego, pomysł zrób bo to fajna propozycja 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

to ma, że je oferuje? Ty poważnie to pytanie ? 

 

nie będę na zapas kupował, bo niewiem ile zużyje. Jestem w sieci nr 1 i się skończy to chcę włączyć. 

Wysokie wymagania xD

 

@Piotrekk85napisał(-a)
Pomysł bezpłatności jest docelowo bez sensu. Pytanie czy chcemy dobrej czy bezpłatnej obsługi? Bym postulował coś odwrotnego infolinia premium - numer premium albo dodatkowa opłata miesięczna za "serwis premium". Bardziej przeszkolona załoga do spraw technicznych, gwarancja odbioru połączenia w 1 minutę w określonych porach dnia, szybsza dostawa kurierska przesyłkę lub opcja kurier wieczór/weekend itp.

jestem ZA!

 

Póki co infolinia płatna a usługi tak sobie. zależy która i kiedy. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

@Tob A z jakiej w ogóle korzystasz oferty? Jak nazywa się Twój plan?

@Tob Czyli jednak są płatne.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

Orange Love Światłowód Standard (4uslugi)

Taryfa Plan Komórkowy 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

@Tob Czyli jedna komórka, którą masz w Love i dodatkowa w planie komórkowym?

 

Generalnie łącząc to ze zdjęciem, które wcześniej wrzuciłeś. Aktywna usługa nie chcę schodków powoduje, że po wykorzystaniu internetu w ramach abonamentu nie włącza Ci się dodatkowy pakiet internetu(schodek lub jak kto woli bezpieczny internet) za 10 zł. Pojawia się za to ograniczenie prędkości w postaci właśnie lejka, który zostanie zdjęty jeśli aktywujesz dodatkowy pakiet gigabajtów lub zacznie się nowy okres rozliczeniowy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

Pierwsza nazwa to nazwa całej mojej oferty

druga- nazwa taryfy w tej ofercie 

 

Czyli włączyć ten schodek i wtedy domyślnie mi się włączy dodatkowy internet? Jak duży? Za 10 zł 2gb,5gb?

Dodatkowego pakietu w chwili obecnej mogę włączyć o ile przy 0gb internetu dostanę się do MO. Bo smsowe zlecenie które Orange wysyła mi (1gb za 3 zł wyślij SMS AKT GB)- nie działa. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

@Tob Kiedy była podpisywana umowa na Love? Generalnie masz w papierach w cenniku jaka jest wielkość schodka. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

papierów nie mam pod ręką

umowa z lipca 2019 - przeniesienie usługi i wygaszenie starej umowy w związku z inną technologią na nowej umowie ale to chyba akurat nieistotne tutaj

światłowód dla warszawy w ofercie jeszcze było.