Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

@TobLejek to ograniczenie prędkości. Bezpieczny internet to schodki czyli paczka danych i prędkość nie jest ograniczana. Usługa dostępna w starszych planach.

 

Ps. We wspomnianej sieci połączenia na infolinię bezpłatne? w jakim planie?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

Nie mam na MO opcji lejek

ani bezpieczny internet

Na czacie 7konsultantow nazywanych przez Was doradcami nie doradzilo mi co może być przyczyna braku możliwości zamówienia dodatkowego internetu sms-em (kiedy jestem Poza wifi i bez komputera, a skonczy mi się abonamentowy internet)

ani co mogę włączyć aby z default włączał się jakiś pakiet. Czy może tutaj się dowiem?

 

@sebaswiderski  Formuła 4.0. Unlimited

wcześniej byłem w tej taryfie i na nr 790 xxx xxx dzwoniłem za free. Niewiem jak to jest dzwoniąc przez aplikacje no ale raczej tamtedy nie jest płatnie skoro tradycyjnie jest bezpłatnie. 
edit: sprawdziłem i rzeczywiście obecnie jest już płatne ale z ograniczeniem że koszt całego połączenia nie przekroczy 2 zł lub 1 zł w wybranych taryfach. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

Na portalu www Mój Orange w sekcji usługi jest i lejek, włącz go ponownie, nic cię lejek nie kosztuje, aplikacją MO będzie działać po wykorzystaniu pakietu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

Nie ma słowa lejek

jest „nie chce schodków” - czy to jest to ? 

30541C9F-2C28-4E3D-BC1B-046FC6B2E65D.jpeg

 

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

Lejek pewnie w nie aktywnych usługach, jak go nie.ma i tam, to pozostaje kontakt z bok, musi być opcja jego włączenia, chyba że plan który masz, lejka nie ma, tak na marginesie pakiety 1GB to dziś nieporozumienie, 5GB pakiety były by lepsze.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

no to go nie ma 

tam są wszystkie usługi, aktywne i nieaktywne do włączenia 

 

 

4A03F066-A976-4BCB-9985-BCB63763DF33.png

 

F1C0D5B6-11CD-4C0B-BB1B-580DB5110086.png

 

3BE7C78B-7A6D-4BEF-98BB-D9EE283CB251.png

 

1442AB07-68D4-40C0-8EDD-0434904022EF.png

 

 

zgoda że 1gb to dziś nieporozumienie.

tak jak nadawanie kanałów w SD 😀

 

troche śmieszne, że się muszę dopytywać na forum kiedy od wczoraj w sprawie rozmawiałem z 7 nomen omen: doradcami 

Nie mam sił na wyjaśnianie im usługi lejka, skoro sami nie zaproponowali by to włączyć. 
i sami nie zrobili zgłoszenia technicznego na niedziałający SMS zlecenia internetu dodatkowego.

 

@sebaswiderski napisał(-a)

@TobLejek to ograniczenie prędkości. Bezpieczny internet to schodki czyli paczka danych i prędkość nie jest ograniczana. Usługa dostępna w starszych planach.

 

Ps. We wspomnianej sieci połączenia na infolinię bezpłatne? w jakim planie?

@sebaswiderski czyli po wykorzystaniu internetu w abonamencie co? Smsem włączyć nie działa. A do MO nie wejdę nie mając interntu. Jeśli jestem poza wifi na głębokiej prowincji.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

Twoja taryfa więc bez lejka, trochę szkoda, Mój Orange jest modyfikowane, chyba już od wtedy co masz problemy, więc dlatego poprzez SMS raz działa włączanie pakietu, raz wcale to nie zaskakuje, jak zniknie stare MO i będzie tylko nowe MO (aplikacją i portal), to wszystkie problemy miną, trochę cierpliwości 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

Lejek nie sprecyzowany nigdzie. To tylko sformułowanie potoczne. Osiągana prędkość internetu mobilnego zależy od urządzenia, karty sim, zasięgu i kilku czynników "obiektywnych". Lejek jest w sytuacji, kiedy operator w jakiś sposób przycina prędkość lub ogranicza celowo dostęp do wybranych serwisów.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange


@Anonimnapisał(-a)

Twoja taryfa więc bez lejka, trochę szkoda, Mój Orange jest modyfikowane, chyba już od wtedy co masz problemy, więc dlatego poprzez SMS raz działa włączanie pakietu, raz wcale to nie zaskakuje, jak zniknie stare MO i będzie tylko nowe MO (aplikacją i portal), to wszystkie problemy miną, trochę cierpliwości 🙂


Aaaaa to mam czekać i mieć telefon bez internetu w sytuacji jak mi sie skonczy abonamentowy. Rozumiem.
Mam wrażenie w tej sytuacji, że jestem u jakiegoś małego początkującego operatora. 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z infolinia poprzez aplikacje Mój Orange

Jak masz tak mało GB miesięcznie, to jeśli fon dual SIM, starter kup i wspomagaj nim Dane Mobilne, gro ludzi tak robi i to tanio wychodzi, trzeba kombinować a nie narzekać, sporo ciekawych porad jest na forum, coroczne przenoszenie prepaida do innego operatora też daje sporo GB 🙂