Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy w aplikacji 4.6.1

Anonim

Nie dotyczy

Błędy w aplikacji 4.6.1


@Ela12napisał(-a)

@Anonim, od kilku dni jest już nowa wersja apki MO: 4.7.

To tylko taka wiadomość.

 

Ela


Ja tego nie ogarniam do końca. Inne aktualizacje i to dzisiaj po WiFi przeszły, ale jak chcę appki z Orange, to koniecznie muszę się zalogować swoim mailem. To taki niechlubny wyjątek od reguły. W każdym razie dzięki za info. Czy aktualizacja ma związek z wersją,to by chociaż konsultantka coś wspomniała. Zgłoszenie przyjęła, ale tylko prosiła o wersję Androida.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy w aplikacji 4.6.1


@Aśka_Mnapisał(-a)

@mabud73wersja 4.7 została wgrana tylko dla 10% użytkowników. Jeszcze dziś ma wyjść mała poprawka z wersją 4.7.1 - również tylko dla części, a jak wszystko dobrze pójdzie, to jutro dla wszystkich będzie już wersja najbardziej aktualna 🙂

 

 


Została wgrana dla ...?? Nie rozumiem. W dwóch urządzeniach nigdy nie bylo żadnej wersji MO, i mimo to w Sklepie Google odrazu wyskakuje wersja 4.7. Urządzenia te nie są z Orange.

 

Ela


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy w aplikacji 4.6.1

@Aśka_M napisała wgrana, mając na myśli udostępnienie aktualizacji beta, aplikacji. Takie rzeczy robi się po mailu, czyli Ty, jako jeden użytkownik, a raczej Twoje urządzenia, masz dostęp do wersji beta...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy w aplikacji 4.6.1


@mabud73napisał(-a)

@Aśka_M napisała wgrana, mając na myśli udostępnienie aktualizacji beta, aplikacji. Takie rzeczy robi się po mailu, czyli Ty, jako jeden użytkownik, a raczej Twoje urządzenia, masz dostęp do wersji beta...


Nadal nie rozumiem. Po mailu? Jakim mailu? W urządzeniach nigdy nie było kart Orange, i nigdy nie podawałam maila dla Orange.

 

Ela


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy w aplikacji 4.6.1

To są nowe telefony? Niedawno zakupione?

Chodzi tu o konto w sklepie Google Play...

 

Poza tym, jeśli nie używasz kart Orange, to skąd u Ciebie MO?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy w aplikacji 4.6.1


@mabud73napisał(-a)

To są nowe telefony? Niedawno zakupione?

Chodzi tu o konto w sklepie Google Play...

 

Poza tym, jeśli nie używasz kart Orange, to skąd u Ciebie MO?


Tak jak pisałam, urządzenia nie są z Orange i nigdy nie było w nich kart Orange. Ale jedno z nich ma apkę MO, bo mam Neostradę, a ta z kolei "jest" na innym mailu. Ale kto wie, może to i przez nią. Dziwne to, ale chyba troszkę zaczynam rozumować. Dzięki.

 

Ela


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy w aplikacji 4.6.1

No to teraz trochę mnie oświeciło Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy w aplikacji 4.6.1

No i dziś jest 4.7.1 już.

 

Ela


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy w aplikacji 4.6.1

Nie ma innego wytłumaczenia @Ela12 niż to, że jesteś w grupie beta testerów, choćby ze "sklepu Google Play" 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy w aplikacji 4.6.1


@Misiek62napisał(-a)

Nie ma innego wytłumaczenia @Ela12 niż to, że jesteś w grupie beta testerów, choćby ze "sklepu Google Play" 


Rozumiem. Tylko, że ja do żadnej grupy testerów nie zapisywałam się.

Czekaj, a może to dlatego, że w apce MO miałam włączoną 'statystykę'?

Po aktualce apki do 4.7.1 wyłączyłam to.

 

Ela