Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy po modernizacji MO

Anonim

Nie dotyczy

Błędy po modernizacji MO

To tylko parę figli z nową odsłoną konta. Nie zaprzeczam, a wręcz potwierdzam, że podgląd do starej wersji uzyskałem szybciej, niż na nowym. Problemy z wylogowaniem, które ustąpiły po wyczyszczeniu ciach to mały pikuś. Dalej rzecznik klienta z błędem 404, sygnalizowanym przez innego usera. Tak wyglądała chwilkę temu "przygoda" z NMOEmotikon: Szczęśliwy

komponent.PNG2 błąd.PNGdziękujemy.PNG

11 ODPOW. 11

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Błędy po modernizacji MO

Dla mnie stacjonarna odsłona MO to była zawsze dżungla, korzystałem tylko z wersji mobilnej. Ale wersja mobilna od wczoraj zwodzi, więc zajrzałem na pecetową i... jeszcze większa dżungla. Stacjonarne usługi jeszcze widać, gdy chcę mobilne to każą mi wybrać Nowe MO a tam logowanie mailem (zawsze logowałem się stacjonarnym) od razu mnie postawiło na baczność. Poczekam...

Anonim

Nie dotyczy

Błędy po modernizacji MO

@bluesmanniak, miałeś takie "akcje"? To też z wczoraj u mnie. Kiedy kliknąłem, że przy następnym logowaniu, pierwszy plan niczym znikająca mgła ukazał stacjonarne. Więc jeszcze nie do końca to uchwycili w cugle.

1NMO w starym.png2 stare.PNG3 NMO.PNG


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Błędy po modernizacji MO

Tak, jakoś tak było, bardzo "obrazkowo" 😉

Anonim

Nie dotyczy

Błędy po modernizacji MO

@bluesmanniak, "uwielbiam" obrazki, bo dają możliwość eksperymentowania...a co się stanie, jak kliknę, albo nie?Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Błędy po modernizacji MO

Widać zachowałeś w sobie wiele z dziecka 🙂

Mi ten model obsługi kojarzy się z uproszczeniami dla ... analfabetów. A także z komiksami, tyle że z komiksów to ja wyrosłem już dawno...

Anonim

Nie dotyczy

Błędy po modernizacji MO

@bluesmanniak, coś w tym jest, że po sześćdziesiątce dziecinniejemy na starość. Stąd pewnie Twoje skojarzeniaEmotikon: Mrugający Bobaski mają wiele fałdów i nam też ich przybywa, za to zwoje kurczą się i zostaje pewnie sieczkaEmotikon: Mrugający Spójrz wokół chociażby, czy za młodu szalało się z modą? Teraz niektórzy "nadrabiają" utracony bezpowrotnie czasEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Błędy po modernizacji MO

Odniosę się do dzisiejszego surfowania po koncie na nowych zasadach. Szkoda, że zlikwidowano przycisk zgłaszania wyskakujących błędów. Poddaję więc pod rozwagę zauważone błędy. Długo się wczytują dane do wglądu i te czarne, szerokie pasy w trakcie kręcenia się kwadratu nie są przyjemnym widokiem. Zakładki (5) wymagają jeszcze sporo pracy, by nie wrzucały na objaśniające artykuły. Zgody, a właściwie wcześniej nie wyrażone na zamieszczenie w spisie abonentów musiałem ponownie wprowadzić, a to jest błąd, przez który może wielu klientów być w błogiej nieświadomości, że ktoś coś nie dopatrzył i zrobił niezgodnie z ich wolą. Przycisk wyloguj wygląda mi na ściśle połączony z forum, mimo iż to osobne otwarte okna. Najpierw logowałem się do forum ze swoich zakładek, a potem oddzielnie na konto. Wyczyszczenie ciasteczek "wymusiło" dopiero wylogowanie z konta. Jeżeli więc to uczynię, forum też po odświeżeniu się "zwija".

12345

 


Zespół Nasz Orange
  • 2960
  • 12115
  • 151

Błędy po modernizacji MO

Dzięki za wszystkie przekazane uwagi @Anonim 🙂

@bluesmanniak - co do propozycji przejścia do nowego MO, to... Zachęcam Cię do migracji :).

Wtedy na jednym koncie będziesz miał podgląd i do usług mobilnych, i do stacjonarnych 🙂 - czy to nie kuszące?

 

Co masz: Orange Love jak @Anonim czy osobno nr(y) komórkowy(e) + usługi stacjonarne tak jak ja? Szczęśliwy robotRobot pokazuje język

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Błędy po modernizacji MO

Zobaczymy...

Mam Love i właśnie sprawdziłem, że znowu mi w telefonie zaczął działać MO w.4.1, tzn. znowu wyświetla dane mobilne 🙂