Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Dot. Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

A czy zmiana prezentacji pakietów w aplikacji, zmieni również sposób wyświetlania ich na www? Bo tam jest ta sama sytuacja.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 1

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

@seginus dzięki za uwagę odnośnie do tekstu zgód - już działamy w tej kwestii! 🙂

Co do opisów taryf, to sprawa jest nieco bardziej skomplikowana i obawiam się, że zmiana nie będzie możliwa aż tak szybko.

 

@Rogi zmiana powinna być wdrożona zarówno w aplikacji jak i na www, nie wiem tylko czy będzie to miało miejsce w tym samym czasie.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

Cześć, w aplikacji Mój Orange wersja 3.4.1 dla iOS jest błąd w zakładce "Wykaz Połączeń" Nie aktualizuje bieżących połączeń, wyświetla stan z lipca. Aby się pojawiły, należy przeskrolować i wtedy nowsze daty się pojawiają. Proszę uwzględnijcie ten błąd przy kolejnej aktualizacji 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 1

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

@SzymonW znamy ten błąd, nie jest on związany z wersją aplikacji. Pracujemy nad tym i za chwilę powinno być ok. Dzięki za informację! 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

Znalazłem drobny błąd. Znacznik <strong> się nie domknął przy Skarbonce.
image.png

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

@Rogi

Dzięki, nie ma to jak bystre oko. Mrugający mężczyzna


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

Konto dla usług stacjonarnych - kompletne nieczytelne wyświetlanie usług!
W zakladce usługi - tekst "brak uslug dodatkowych". Mam 3P + darmowe WiFi. Aby zobaczyc swoje usługi muszę wejść w "Zmień konto". 🙂
Zdecydujcie sie co jest kontem, co usługą a co usługą dodatkową.
Trzymam za Was kciuki!

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

Cześć @sopel, fajnie, że masz w Orange tyle usług 🙂 Póki co usługi mobilne, czyli np. telefon komórkowy są na jednym koncie i po zalogowaniu na nie możesz np. włączać usługi dodatkowe, pakiety SMSy, etc., a usługi stacjonarne, np. Neostrada czy Orange Światłowód są na drugim koncie i po przełączeniu się na nie za pomocą "Zmień konto" możesz głównie zmieniać ustawienia, ale mogą być też dostępne usługi dodatkowe, np. wspomniane przez Ciebie Darmowe Orange WiFi.

 

Rzeczywiście obecnie nie da się sprawdzać na jednym ekranie informacji o usługach mobilnych i stacjonarnych i musisz przełączać się pomiędzy kontami. Przepraszamy za to, bo to przez nasze systemowe ograniczenia, ich usunięcie to niestety bardzo kosztowna i złożona operacja, ale mamy nadzieję, że z czasem uda się to zrobić. Dziękujemy za sugestie, a póki co polecamy korzystać z opcji "Zapamiętaj mnie" w aplikacji 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

@Artur, nie zrozumiałeś mnie. Piszę tylko o koncie z usługami stacjonarnymi.

Neo+TV+VOIP+DARMOWE_WiFi (klasyczny pakiet 3P).

Życzę powodzenia jeżeli chcesz w/w usługi zobaczyć w zakładce usługi 🙂

 

A to że pojawiają sie dopiero w zakładce - "Zmień konto" podczas kiedy nie zmieniam konta to już kompletne nieporozumienie.

 

Jeszcze raz, zastanówicie się w usługach stacjonarnych co jest kontem, co jest usługą a co jest usługą dodatkową. Na stronie orange.pl też macie z tym problem....


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

Chyba już rozumiem. Chodzi o to, że telewizję, internet, telefon nazywamy usługami, a jednocześnie np. w Neo, czyli w "usłudze" można wejść w "Usługi" (incepcjaEmotikon: Mrugający) i włączyć sobie "usługę dodatkową" Darmowe Orange Wi-Fi?

Czy gdyby była struktura:

  • Moje konto (czyli ogólne dane dot. wszystkiego, co mam w Orange, np. faktury czy moje dane adresowe)
    • Usługi (czyli lista moich usług-ofert, tj. np. Orange Światłowód, Telewizja, Smart Plan)
      • Pakiety i ustawienia (czyli to, co często nazywamy "usługami dodatkowymi", które można włączyć w ramach oferty)

To dla Ciebie byłoby ok, @sopel?