Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy MO dzisiaj

Anonim

Nie dotyczy

Błędy MO dzisiaj

Do tej pory wyskakują błędy z różnego poziomu dostępu do strony MO. Zarówno z zakładki na forum, a także przekierowania na NMO. Dotyczą one przede wszystkim dostępu do usług mobilnych, a w skrócie, spojrzenia na bieżące wykorzystanie. Zniknął w takich momentach Zgłoś błąd, a nawet poziome ustawienie pozycji z dołu podstrony, zostało na moment postawione do pionu. Tylko tego nie uchwycił screen. Pozostałe są do wglądu. 500 ze strzałą, ta strona jest niedostępna dla Ciebie, error, a nawet stare, znajome konto burebusek 2, to tylko na prędkości wspomniane przeze mnie.

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Błędy MO dzisiaj

@AnonimJa do swojego konta NO się dziś logowałem i pobrałem e-fakturę oczywiście nie mam konta NMO.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy MO dzisiaj

@Anonim, dostęp do faktur i płatności na stacjonarnym mam. Mobilne szwankują nadal.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy MO dzisiaj

@AnonimA mobilni mogą więcej wiec nie prawda.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy MO dzisiaj


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekA mobilni mogą więcej wiec nie prawda.


@Anonim, tak się składa, że przez appkę na razie niet, bo czekam na SIM.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy MO dzisiaj

Niestety, problemy występują nadal. Na PC i w aplikacji, więc musi się to ustabilizować. Na telefony do obsługi technicznej wydałem ponad dychę, a "opiekun"? No cóż, nie każdy siedzi pod telefonem 24h. Zielona słuchawka zamienia portfel na coraz uboższy. W tym "szaleństwie" też jest metodaEmotikon: Język