Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Asystent Max

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Asystent Max

Cześć wszystkim,mam problem z asystent Max,co bym nie napisał mam odpowiedz"co chcesz teraz zrobić" można jakoś tego asystenta zresetować ? czy orange ma jakis problem z tym bootem

 

_____

* Temat przeniesiony z Internet domowy - Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Asystent Max

@tomkilldzik Można się ewentualnie połączyć ponownie, ale zresetować nie można...

Aby załatwić z nim sprawę krótko należy zgłosić problem, którego nie jest w stanie obsłużyć. Najlepiej ofertę sprzedażową 🙂 i pytanie z tego tematu. Przełączy na 100% do konsultanta 🙂 a tam się już czasem idzie dogadać...O drugim sposobie nie wypada pisać 🙂

Przyznam się, że czasem irytuje, ale to już taki trend i coraz więcej infolinii (nie tylko operatorów telekomunikacyjnych) wprowadza takie rozwiązania.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Asystent Max

@tomkilldzik Można się ewentualnie połączyć ponownie, ale zresetować nie można...

Aby załatwić z nim sprawę krótko należy zgłosić problem, którego nie jest w stanie obsłużyć. Najlepiej ofertę sprzedażową 🙂 i pytanie z tego tematu. Przełączy na 100% do konsultanta 🙂 a tam się już czasem idzie dogadać...O drugim sposobie nie wypada pisać 🙂

Przyznam się, że czasem irytuje, ale to już taki trend i coraz więcej infolinii (nie tylko operatorów telekomunikacyjnych) wprowadza takie rozwiązania.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Asystent Max

faktycznie dziala,napisalem maxowi o oferte sprzedazowa i mnie natychmiast przelaczyl