Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

Witajcie,

mam nietypowy problem. Otóż przy próbie aktywowania karty extra eSIM na moim zegarku Apple Watch 4 otrzymuję komunikat, iż "to konto Mój Orange nie obsługuje numeru telefonu XXX-XXX-XXX, dla którego ma być aktywowana dodatkowa karta eSIM". Owy komunikat pojawia się po zalogowaniu się do profilu Mój Orange, w aplikacji Watch, na telefonie iPhone 8 Plus. Jest to profil, do którego przypisane są 3 numery telefonów, w tym numer, dla ktorego chcę używać eSIM. Po zalogowaniu się do MO z poziomu aplikacji Watch na iPhone, aplikacja tak jakby "nie widzi" numeru telefonu, dla którego chcę aktywować extra eSIM.

Kontaktowałam się z kilkoma pracownikami Orange i - jak dotąd - żaden z nich nie był w stanie rozwiązać mojego problemu.

Pozdrawiam

87BEEF34-D550-4059-B6D8-03886BA6605B.jpeg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

Tu masz szczegóły gdzie to działa w pełni poprawnie. Niestety smart plan lte na firmę się tu nie zalicza.

 

Więc póki co trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ale raz może zadziałać, raz nie. Wg regulaminu nie powinno.IMG_20190518_073008.jpg

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

Jaki masz plan taryfowy na tym numerze?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

Smart Plan LTE


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

A to nie jest smart plan lte dodatkowy?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

W jakim sensie dodatkowy? 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

Podpięty pod numer główny gdzie są współdzielone usługi.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

Nie nie, nie jest podpiety. Nadmienie, ze wstepnie aktywowalam extra eSIM dla mojego numeru za posrednictwem przegladarki na laptopie, jednak nic to nie pomoglo, gdyz problem nadal wystepuje po zalogowaniu sie do nowego MO w aplikacji Watch - wowczas otrzymuje informacje, ze to konto MO nie obsluguje mojego numeru... a przeciez obsluguje... i tym samym nie moge wgrac aktywowanego juz ekstra eSIM na zegarek... pomoc techniczna otrzymala wczoraj zgloszenie o problemie i do dzisiaj cisza. Przesylam jeszcze zdjecia jak to wyglada po zalogowaniu sie do NMO, mam tam jakby 2 subkonta, moze w tym tkwi problem?


B85E526F-1709-4637-BC87-FA6DAEDC172E.jpeg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

Ale masz smart plan lte czy taryfę dla firm? To różne oferty.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

Smart plan lte. Zdjecie w poprzednim poscie pokazuje numer z taryfa firmowa, dwa pozostale numery podpiete pod to samo konto Moj Orange maja taryfe smart plan lte, poniewaz dopiero niedawno zostaly przepisane na moja firme 🙂


B8DBF570-5C55-4A98-A4BD-B03F3FAE7C6F.jpeg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Apple Watch 4 vs. extra eSIM - problem

Jeśli masz smart plan LTE na firmę, to extra esim nie jest dostępne.