Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange - błąd wczytywania


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja Mój Orange

Proponuję odinstalować aplikację, wyczyścić telefon ze zbędnych plików wewnętrznym programem np "menadżer telefonu" i ponownie zainstalować aplikację. Masz możliwość sprawdzenia czy po wifi również tak się dzieje? Appka nie ma jakiegoś konfliktu z inną, niedawno zainstalowaną?

edit: nie miałeś jakiejś aktualizacji systemowej ostatnio? EMUI lub Androida? Na EMUI 5.0 wszystko jest jak należy...

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

Aplikacja Mój Orange

Witam

 

Proszę robisz ustawienia fabryczne telefonu

 

mam nadzieje

 

wtedy wszystko będzie działa telefon i aplikacje mój orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Aplikacja Mój Orange - błąd wczytywania

► Wątek został przeniesiony z tematu Wersja 4.4 Mój Orange. Porusza bowiem zbliżoną problematykę - Moderator Wiktor ◄

 

Zawsze po włączeniu wyskakuje takie powitanie :

 

Screenshot_20180713-172548.jpg

lub takie :

 

Screenshot_20180712-225131.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Wersja 4.4 Mój Orange

@Krzysztof018a, znam ten "ból" od podszewki i dzięki uporowi @Wiktora doszliśmy do sedna problemów. Może i u Ciebie wystarczy pokombinować? Jak Orange Love, to kilka usług i gdybyś spróbował zalogować się inną usługą, to pomoże? Mnie pomogło.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Aplikacja Mój Orange - błąd wczytywania

Ciekawy ten błąd, pojawia się tylko na mobilnych usługach komórki i internetu mobilnego, na stacjonarnych nie ma  go

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange - błąd wczytywania

@Krzysztof018a, u mnie było ciut podobnie. Na komórce poza OL, ale na tej z pakietu OL hulało. Czy u mnie nie był to efekt oferty konwergentnej? Licho go wie.