Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Aplikacja Mój Orange 5.x

Jak leca z wersjami 🙂 u mnie nadal 4.15 i się już przyzwyczaiłem do niej 🙂

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 90
  • 214
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

Panie i Panowie, Panny i Kawalerowie...

Nowa wersja apki v 5.10.0.4312

Poprawiona wydajność i płynność aplikacji. U mnie dużo szybciej się odpala 👍 plusik!


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Prędkość uruchamiania faktycznie zauważalne lepsza.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Aplikacja Mój Orange 5.x

Od jutra Klienci, którzy korzystają z najnowszej wersji aplikacji Mój Orange i nie mają konta na orange.pl, będą mogli je zarejestrować w jeszcze bardziej prosty sposób.

 

Nowy proces rejestracji konta w aplikacji jest znacznie łatwiejszy i szybszy dla Klienta z kilku powodów:

 

  • aplikacja automatycznie, przy pierwszym jej uruchomieniu, rozpoznaje Klienta z kartą SIM Orange (wi-fi musi być wyłączone) i wyświetla podstawowe informacje w „szybkim podglądzie”

 

  • Klient od razu widzi komunikat „zarejestruj się”, lub „zaloguj się” w zależności od tego, czy konto na orange.pl jest już wcześniej założone

 

  • jeśli otrzymuje e-fakturę na mail, to ten adres e-mail aplikacja wykorzystuje w rejestracji konta, Klient nie musi wpisywać adresu e-mail

 

  • gdy aplikacja nie rozpoznaje karty SIM Klienta, to po wpisaniu przez niego 6-cyfrowego kodu autoryzacji SMS, trafia do „szybkiego podglądu” i może rozpocząć rejestrację konta.

 

Jakiś czas temu została zaktualizowana strona z podstawowymi informacjami o wersji 5: https://www.orange.pl/mo


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Aplikacja Mój Orange 5.x

Nie wszyscy korzystają, a do końca promocji na 10 GB tylko 3 dni 😞

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x


@broneczeksnapisał(-a)

Panie i Panowie, Panny i Kawalerowie...

Nowa wersja apki v 5.10.0.4312

Poprawiona wydajność i płynność aplikacji. U mnie dużo szybciej się odpala 👍 plusik!


Też dziś dostałem aktualizację, jest dużo szybciej w działaniu, szkoda że niedostępna dla wszystkich. 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Aplikacja Mój Orange 5.x


@Katani1napisał(-a)

Nie wszyscy korzystają, a do końca promocji na 10 GB tylko 3 dni 😞


To by było smutne! 

Dlatego przedłużamy promocję do końca lipca, aby więcej osób miało okazje skorzystać 😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Aplikacja Mój Orange 5.x

Może się załapię... 

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

Dostałem aktualizacje i że starej wersji 4.5 wskoczyłam do 5.10.1.4415, @ wyskoczył i tylko hasło wpisałem, więc niebawem gro przesiądzie się na 5.10 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Aplikacja Mój Orange 5.x

No i się nie załapałem 😞