Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18814
  • 53892
  • 739

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Jarek zgłaszane kilkakrotnie na e-maila nawet podczas beta testów. Żadnej odpowiedzi. Dlatego tak desperacko piszę.

Ale j na to znalazłem rozwiązanie. Napisałem sobie formułę w arkuszu kalkulacyjny i przeliczam na konkretną datę. Więcej już nie będę ponawiał prób zmiany, skoro jest brak jakiejkolwiek reakcji od strony Orange. Ważne, aby nie popsuli już obecnej wersji, bo sobie dostosoeałem z ręcznym liczeniem daty.  


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18814
  • 53892
  • 739

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Bartłomiej było mój pomysł zamknąć. Pomysł @Jarek -a miał więcej poparcia niż mój, który już w dodatku jest daleko i bez odzewu.

 

Dostępny jest tu:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Dodanie-daty-wa%C5%BCno%C5%9Bci-pakiet%C3%B3w-w-aplikacji-Now...


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur 

 

Pamiętaj,że informatycy Orange piszą gorsze aplikacje (NJU Mobile) 🙂.

 

@Jarek 

 

Mówisz,że Orange pozwala testować aplikacje ? Od pół roku nie mogę zapisać się na testy...Widocznie bardzo wąskie grono.

 

Pisałem moje uwagi tak jak @ketrasaArtur  odnośnie Mój Orange 5.0.Brak odpowiedzi...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18814
  • 53892
  • 739

Aplikacja Mój Orange 5.x

@DawidOrange tu masz rację, że są gorszę aplikacje. Skoda tylko, że taka fajna jak MO 4.15 została wyłączona. Obecna MO 5.13 jak by została uzupełniona o potrzebne informacje, to uważam, że byłą by jedna z najlepszych aplikacji do zarządzana numerami jaką znam.

 

Za to fioletowa wersja apki przebija wszystkie, nawet te zagraniczne, których używałem. Tam niby ma wszystko działać, ale dla mnie nic nie działa prawidłowo. Niby są funkcje dostępne, ale nawet konsultanci nie wiedzą jak pomóc. Totalna porażka.

 

Na tle takich aplkiacji MO 5.13 to złotko, szkoda tylko, że brak możliwości zgłoszenia naniesienia poprawek.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 255
  • 572
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

No i w dniu dzisiejszym zostałem odcięty od jakichkolwiek informacji o swoim koncie, opłatach itp bardzo fajnie, teraz za każdym razem będę musiał dzwonić na infolinie.

 

 

Gratuluje Orange podejścia do klienta, albo podasz numer telefonu, albo się wypchaj, i wypad masz się dostosować, bo przecież robimy ci łaskę, że w ogóle możesz korzystać z naszych usług.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2134
  • 181

Aplikacja Mój Orange 5.x


Mówisz,że Orange pozwala testować aplikacje ? Od pół roku nie mogę zapisać się na testy...Widocznie bardzo wąskie grono.

 

Pisałem moje uwagi tak jak @ketrasa  odnośnie Mój Orange 5.0.Brak odpowiedzi...


 

Wcześniej była możliwość zapisania się do testów aplikacji - pierwszeństwo mieli Herosi, ale inni użytkownicy Nasz Orange też mieli taką możliwość.

później rozpoczęły się dość długie otwarte beta testy - wystarczyło się zapisać. Gdy zgłosiła się maksymalna przewidziana liczba osób, to kolejne zgłosić się nie mogły...

 


Za to fioletowa wersja apki przebija wszystkie, nawet te zagraniczne, których używałem. Tam niby ma wszystko działać, ale dla mnie nic nie działa prawidłowo. Niby są funkcje dostępne, ale nawet konsultanci nie wiedzą jak pomóc. Totalna porażka.

Jak dla mnie Play24 to najlepsza aplikacja w Polsce, my ja próbujemy dogonić, i coraz mniej moim zdaniem nam brakuje. Nie będę komentować aplikacji t-mobile i plusa, bo nie wypada aby pracownik operatora krytykował konkurentów.

 


Gratuluje Orange podejścia do klienta, albo podasz numer telefonu, albo się wypchaj, i wypad masz się dostosować, bo przecież robimy ci łaskę, że w ogóle możesz korzystać z naszych usług.

Do konta można podać dowolny polski numer komórkowy. Nie musi być z Orange.

Chyba, że ty jesteś tym klientem, który posiada usługi stacjonarne i żadnego krajowego numeru komórkowego?

Jeśli tak, to chyba nikt nie przewidział przy tworzeniu aplikacji takiej sytuacji, bo w 2020 roku nie posiadanie telefonu komórkowego to coś niespotykanego 😞

Bezpieczeństwo jest tu ważne, i nie ma raczej żadnych szans, aby wprowadzono konto w Nowym Mój Orange bez weryfikacji dwuetapowej, a nie mając telefonu komórkowego, inne metody uwierzytelnienia 2FA też w grę nie wchodzą.

Niestety 😞


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18814
  • 53892
  • 739

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Jarek dopiero czytając Twój opis zauważyłem, że popełniłem błąd. Chodziło mi o aplikację magenta, fiolet jest całkiem fajną apką. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 481
  • 1653
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

Powiem wam że najgorszą aplikacje z W4 ma Plus. Design przypominający poprzednią epokę nawet przed Materiał Design. A co do aplikacji submarek i MNVO najgorsze apki mają Nju Mobile i A2Mobile w zasadzie to tylko nakładki na stronę internetową do zarządzania numerami 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 255
  • 572
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

Tak właśnie jestem tym klientem, który nie ma krajowego numeru komórkowego mogę, mogę.

 

Przy podpisywaniu umowy wybrałem taka, a nie inną formę dostarczania faktur. Nikt mnie nie informował, że w przyszłości będę musiał podejmować jakieś dodatkowe kroki, czy ponosić dodatkowe koszta, żeby wszystko działało tak jak w dniu podpisania umowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18814
  • 53892
  • 739

Aplikacja Mój Orange 5.x

@xeth najsensowniejdze rozwiązanie to starter za 5 PLN, aktywacja na rok czasu SMS o treści START na numer 8002 i jego używać do logowania na konto Mój Orange. Z telefonem, to obecnie też nie problem, bo najprostszy klawiszowych można już kupić za 20-30 PLN. Szkoda tylko, że klient jest stawiany pod murem i musi sobie sam radzić.