Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Ile to jest możliwe, to będę korzystał z wersji 4.15, chodź na innym smartfonie mam zainstalowaną 5.4, to jednak jeszcze trochę jej brakuje.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Aplikacja Mój Orange 5.x

4.15 ma wszystko, co potrzebne, a nawet więcej od 5x np. kilka dodatkowych pakietów.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5378
  • 56

Aplikacja Mój Orange 5.x


@Ultra2020napisał(-a)

4.15 ma wszystko, co potrzebne, a nawet więcej od 5x np. kilka dodatkowych pakietów.


To wiesz przynajmniej co jest do odstrzału😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

Zainstalowałem dziś sobie wersje 5.5, i oczywiście nie działa, mam zalogować się na nowe konto a posiadam tylko stare...


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Aplikacja Mój Orange 5.x

Nowa aplikacja w wersji 5.0 i nowszej działa w oparciu o konto w Nowym Mój Orange. W aplikacji masz link do rejestracji konta - w niektórych wypadkach może być wymagane wsparcie doradcy do rejestracji (dostaniesz wtedy stosowny komunikat) - wtedy założenie konta jest możliwe:

  • w dni robocze od 7 do 22
  • w soboty od 10 do 18

Założenie konta może wykonać wyłącznie właściciel usługi (osoba na którą zarejestrowany jest numer na kartę lub osoba na którą podpisana jest umowa w ofercie na abonament).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

Nie mam numeru telefonu i nie mogę założyć konta, dyskryminacji i utrudnianie życia klientom.

 

Najlepiej w takiej sytuacji abonenta odciąć od usługi i mieć to gdzieś, super podejście nic tylko pogratulować.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Aplikacja Mój Orange 5.x

Jestem tego samego zdania, jest to utrudnienie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Zgadzam się i podzielam zdanie @Zeusek i @xeth, że aplikacja NMO 5.x utrudnia użytkownikom dostęp do usług, szczególnie na przegranej pozycji zostają obcokrajowcy.

Ktoś powie, przecież można zadzwonić na infolinię i wyjaśnić sprawę z NMO. Owszem, tylko, czy jako obcokrajowiec ze słabą znajomością języka poradzą sobie? Przecież duże trudności mają niektórzy krajowi, a co z obcymi?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Aplikacja Mój Orange 5.x

Jeżeli w zamyślę miało być bezpieczniej to mogli dodać autoryzację przez SMS (hasło) jak jest w bankach.
Przecież mają szybki podgląd w wersji 4.15 oparty na SMS, mogli tylko to rozwinąć na logowanie do aplikacji.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Aplikacja Mój Orange 5.x

Dziś pojawiła się u mnie aktualizacja do nowej wersji MO na iOS. Wszystko trwało chwilę. Wszystko pięknie śmiga.

 

S.