Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Mnie tylko zastanawia, czemu oferta jest ważna jeszcze 150 kilka dni?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Aplikacja Mój Orange 5.x

Może wtedy będzie dostępna aktualizacja Mój Orange dla wszystkich, a nie dla losowo wybranych jak to jest teraz.
Fajnie jakby oddzielili dwie apliki Mój Orange 4.15 i Mój Orange 5x. Bardzo przydaje się wersja 4.15 np. kiedy chcę włączyć komuś starszemu z rodziny pakiet minut.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Na chwilę obecną, to funkcjonują dwie wersje i chciałbym, aby długo jeszcze utrzymała się wersja 4.15. Działą dużo lepiej i stabilniej niż wersja 5.2. Szkoda, że Orange chce się pozbyć dobrze działającego produktu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Aplikacja Mój Orange 5.x

Może wstrzymają się z decyzja np dla osób, którzy mają starszy system android bądź dla Huawei który ma swój własny system jakiś czas temu Orange dał im swoja apke 4.15 i może tak zostanie.

Co do błędów 5x warto je tu zgłaszać a zostaną poprawione w kolejnych aktualizacjach

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Aplikacja Mój Orange 5.x

Oby, mam Huawei i wersja 4.15 mi odpowiada.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Mając chwilkę czasu zainstalowałem sobie apkę Mój Orange 5.2 na smartfonie bez karty SIM. Zaciekawiło mnie, jak działa bez logowania się. Oto kilka screenów:

Screenshot_20200508-063724.jpg

Faktycznie, pozmieniało się, więc klikam Zaczynamy!

Screenshot_20200508-063730.jpg

Konto mam na MO, ale postanowiłem sprawdzić, co będzie, jak wybiorę Jestem użytkownikiem i kliknę DALEJ.

Screenshot_20200508-063756.jpg

Trzeba wyłączyć WiFi, aby sprawdzić, jak dalej apka będzie się zachowywała. Włożyłem więc kartę SIM Orange, ale pustą, bez limitu transferu danych, konto główne złotówkowe, też puste.

Screenshot_20200509-003548.jpg

Ciekawe, czy się uda zalogować i sprawdzić, co jest na numerze. Klikam Zaczynajmy!

Screenshot_20200509-003624.jpg

Informacje o stanie konta, pakietach da się zobaczyć. Niestety nie da się uruchomić żadnych funkcji, ale szybki podgląd już jest i to bez korzystania z WiFi, tylko z pustą kartą Orange. Działa jak apka FLEX, gdzie po wykorzystaniu GB, można poruszać się po apce.

 

W takim razie sprawdzę, jak działa po zalogowaniu:

Screenshot_20200508-063741.jpg

Wybieram mam zarejestrowane konto:

Screenshot_20200508-063828.jpg

Wpisuję login i hasło i wszystko śmiga. Mogę działać bez włączonego WiFi i z pustą kartą SIM Orange. Ważne, aby była w telefonie. Po zalogowaniu mam dostęp do wszystkich usług, numerów, stanów pakietów i kont.

 

Tu muszę przyznać, że postarali się. Ciekawe, jak będzie działała apka w roamingu. Nie mam możliwości przetestowania, ale kiedyś jak będę miał możliwość, to na pewno sprawdzę. Pod kątem korzystania z apki bez WiFi lub do szybkiego podglądu bez logowania apka podoba mi się.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Coraz częściej dostaję informację, ze do premiery zostało już tylko kilka dni i link do strony:

https://www.orange.pl/mo


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Aplikacja Mój Orange 5.x

Nowego konta założyć nie mogę z różnych przyczyn, na czat też mi nie pomogli.

 

Z tego co tam czytam jest tzw. "szybki podgląd", mnie to by wystarczyło.

Wiesz jak to dokładnie działa? Podajesz swój numer i masz podgląd?

 

Edit: chwila, czyli muszę wyjąć kartę z routera i włożyć do smartfona? Co to za szybki podgląd gdzie i tak kartę muszę przekładać... to mogę bez aplikacji sprawdzić kodem USSD 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Zeusek aplikację uruchamiasz na smartfonie, na którym masz numer Orange. Nie musisz żadnych danych wprowadzać. Apka sama pobiera na podstawie numeru z telefonu. Później wyświetlają się informacje w apce, jak podałem kilka postów wyżej. Do szybkiego podglądu musi być wyłączone WiFi, bo apka loguje się po numerze telefonu ze smartfona. Nawet nie musisz mieć limitu transferu danych do szybkiego podglądu. Ma być tylko włączona komórkowa transmisja danych.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Aplikacja Mój Orange 5.x

Ostatnio pojawiła się aktualizacja Mój Orange i po niej nic się nie zmieniło nadal jest to wersja 4,15

 

Screenshot_20200506-143607.png