Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur  część starych usług wisi jeszcze na starej platformie, będzie sukcesywnie przenoszona do nowej, wypada poczekać, ja mam tylko simki w Orange i 5 letnia najstarsza, wszystkie widzę w nowej aplikacji, tak jak i usługi z nimi powiązane, odnośnie terminów w aplikacji, cóż jest jak jest,  to poprawią, ale nie wszystko od razu 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Anonim tylko, że ja te poprawki jeszcze zgłaszałem na e-maila, jak była wersja beta i przez 4 miesiące nic się nie zmieniło. To teraz ma coś się zmienić? Mnie martwi ta sytuacja, że teraz mają zostać wprowadzane poprawki, jak były zgłaszane dużo wcześniej.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur  to nie kwestia poprawek w aplikacji, jak stare usługi ci nie działają, czy ich nie widać, to wiszą na starej platformie, wskazania terminów w aplikacji, tak starej jak i nowej, nie są jak powinne i to od początku, ja się z tym pogodziłem, trzeba by Pomysły robić na poprawki i czekać na ich wdrożenie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Zgłosiłem sprawę po raz kolejny, jak i zadzwoniłem do BOK z zapytaniem co ze starszymi numerami.

Konsultant zaproponował, abym sobie pakiety z tych niewidocznych numerów w aplikacji sprawdzał sobie SMS-ami. Na moje pytanie, czy po to apka została puszczona, żebym sobie sprawdzał SMS-ami, konsultant odpowiedział, że TAK. 

To po co mi taka aplikacja, skoro mam sobie SMS-ami i to w dodatku płatnymi sprawdzać stany kont?

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x


@ketrasaArturnapisał(-a)

Zgłosiłem sprawę po raz kolejny, jak i zadzwoniłem do BOK z zapytaniem co ze starszymi numerami.

Konsultant zaproponował, abym sobie pakiety z tych niewidocznych numerów w aplikacji sprawdzał sobie SMS-ami. Na moje pytanie, czy po to apka została puszczona, żebym sobie sprawdzał SMS-ami, konsultant odpowiedział, że TAK. 

To po co mi taka aplikacja, skoro mam sobie SMS-ami i to w dodatku płatnymi sprawdzać stany kont?


To już temat na AMA i tu chyba nikt tego nie naświetli  😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Anonim tu masz rację, zgłoś jako pomysł, AMA na temat apki Nowy Mój Orange 5.0 👍

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur  moje Pomysły upadają, więc unikam tego działu, chyba trefny jestem na NO.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

A komuś gdy przenosił numer do Flexa to nadal wyświetlał w Appce Moj orange 5

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Windowv2  to już bug na koncie MO, zdarza się coś takiego, mi w NMO wisiał przez 6 miesięcy tymczasowy numer (nieaktywny), blokował część usług na przeniesionym numerze.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Aplikacja Mój Orange 5.x

Witam serdecznie mam pytanie mój meil został dziwne usunięty z beta Orange po reinstalu na nowo tel.Dało by radę go spowrotem go dodać ? Dodam że nie opuszczałem beta testów.