Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Śmieszne obrazki apki MO


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO

@wscieklaewka, żebym to ja chciała Cię w kijankę zamienić, to bym napisała: pokumkasz. 🙂

Ale to już nie ten chyba wątek do tego jest, tylko "Pogaduchy".

Co do ekranu, to u mnie jest 23, a i to jest dla mnie ciągle za mało, bo chciałabym widzieć wszystko naraz bez przewijania żadnego. 🙂

 

Pozdrawiam serdecznie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Śmieszne obrazki apki MO

Ha, ha - ale bomba 🙂 Rzeczywiście że żaby kumkają a nie kumają 🙂 😄 ot Ty @Ela12  zawsze mi musisz dopiec 😂

Ja z niewyspania sobie tak kumam i kumam - już drugi tydzień , więc  wiadomo - kijanki zemnie nie będzie 🤗. Raczej ropuchą zostanę 😛 😫

Ty masz ekran 23 cale - o kurka wodna zazdroszczę trochę Emotikon: Zaskoczony

Natomiast co do wątku - to ja się w tym gąszczu pogubiłam i co najwyżej można poprosić moderację o ewentualne przerzucenie nas do " Pogaduch " ale uprzedzam ja jestem bardzo ciężka 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO


@Wiktornapisał(-a)

Jasne @Ela12 :0 - to zrozumiałe.

 

Zmiany nadejdą. I to nawet dość spore. Ale na dzisiaj nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć kiedy 🙂


Upłynął już roczek, @Wiktor , a zmian nie widać.

Od jakiegoś czasu mam apkę w wersji 4.15... i nic się nie zmieniło... :-((( dalej jest ten "bug"... :-(((

 

Pozdrawiam serdecznie.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Śmieszne obrazki apki MO

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Aplikacja-M%C3%B3j-Orange-5-x/m-p/199304#M10900 - tutaj zerknij. Pewnie nasze duże zmiany pomogą. Zapewne niedługo dotrze i do Ciebie 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Śmieszne obrazki apki MO


@Ela12 napisał(-a)

@Wiktornapisał(-a)

Jasne @Ela12 :0 - to zrozumiałe.

 

Zmiany nadejdą. I to nawet dość spore. Ale na dzisiaj nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć kiedy 🙂


Upłynął już roczek, @Wiktor , a zmian nie widać.

Od jakiegoś czasu mam apkę w wersji 4.15... i nic się nie zmieniło... :-((( dalej jest ten "bug"... :-(((

 

Pozdrawiam serdecznie.


hejka @Ela12 🙂
w wersji 5.0 nie będzie tego problemu :0... Bo apka została całkiem przebudowana 🏗.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO

Czyli, @Wiktor , kolejny roczek trzeba mi poczekać... :-)))

Ale to nic, bo wczoraj podpisałam sobie aneksik na kolejne dwa latka z naszą Firmą.

 

Ale, @Wiktor , nie uważasz, że ten roczek to troszkę przydługo jak na taką ogromną naszą Firmę i taką malutką apkę?

 

Pozdrawiam serdecznie.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Śmieszne obrazki apki MO

Wiem, wiem...
Przeeeeeeciąąąąąągnęło się to trochę 😉.

Najważniejsze @Ela12, że już weszliśmy do tej rzeki ;0... Sukcesywnie nowi użytkownicy będą dostawali w najbliższych tygodniach wersję 5.0 👊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO

:-))), @Wiktor .

 

To czekam zatem na apkę "piątkę".

 

Pozdrawiam serdecznie.