Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wtargnięcie pracowników orange na zamkniętą posesję prywatną [193kk][brak wlascicieli]


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

wtargnięcie pracowników orange na zamkniętą posesję prywatną [193kk][brak wlascicieli]

Podczas nieobecności właścicieli pracownicy orange w dniach 13/14 sierpnia wtargnęli na posesje prywatną zamkniętą, aby zmienić lokalizacje przyłącza - domyślam się, iż nie lewitowali przez 10 m od bramy do budynku. Brak jakiejkolwiek informacji mailowej, telefonicznej przed dokonaniem owej ingerencji, w trakcie ani po.

Nadal oczekuję od Państwa informacji - odpowiedź miałem otrzymać najpierw do 25 sierpnia a następnie do 15 września. 

Macie u siebie burdel więc go ogarnijcie.

Dobrze, że sukcesywnie pozbywam się waszych gadżetów i śmiesznych umów.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

wtargnięcie pracowników orange na zamkniętą posesję prywatną [193kk][brak wlascicieli]

Niestety na forum tego nikt nie sprawdzi. Złóż reklamację lub jeśli straszysz kk to i na policję.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

wtargnięcie pracowników orange na zamkniętą posesję prywatną [193kk][brak wlascicieli]

Sprawa zgłoszona już wszędzie - orange ma to w poważaniu.

Nikogo nie straszę kk - dla mnie to naturalne.

Piszę tylko i wyłącznie po to, aby ludzie widzieli jakie szanowny orange ma podejście do w/w spraw oraz klientów.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

wtargnięcie pracowników orange na zamkniętą posesję prywatną [193kk][brak wlascicieli]

Są różne sytuacje. Nie wiem czy masz służebność na działce ustawioną lub inne porozumienia dotyczące dostępu do infrastruktury Orange.

Takie sprawy niestety są wyłączone z trybu 30-dniowego czasu na odpowiedź na reklamację. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

wtargnięcie pracowników orange na zamkniętą posesję prywatną [193kk][brak wlascicieli]

Nie ma żadnej służebności w księdze. Własnie otrzymałem oficjalną odpowiedź, iż instalacja została wykonana z drabiny.

Pogratulować pracownikom orange elastyczności i możliwości lewitowania.

Na szczęście posiadam zdjęcia starej i nowej instalacji tak więc sprawę będę kontynuował.

 

 

 

Temat zamknięty


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

wtargnięcie pracowników orange na zamkniętą posesję prywatną [193kk][brak wlascicieli]

@zenada  skoro były to śmieszne umowy to po co było się w nie pchać?   🙂

No chyba że  po to aby było jeszcze śmieszniej.