Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

stan linii

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

stan linii

@-brtk- Na pewno się nie uda, bo jak prosiłem o podłączenie vdsl, bo mój sąsiad praktycznie na tej samej ulicy jeszcze ma to nie dało rady.
@Anonim A u mnie jak było ustawione 8 i 4 to po kilku godzinach ustawiło się na 16 i 12 😄 
najgorzej to chyba było 16 i 16, wtedy to strony się nie chciały ładować, co dopiero mowa o graniu. Masz rację powinni wprowadzić opcje zgłaszania zmiany ustawień, kiedyś jak dzwoniłem i poprosiłem właśnie o to to Pani zanotowała usterke. Haha no to sporo tego kabla mu zostawili 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

stan linii

Na pewno to Kopernik nie żyje.

 

Trzeba próbować do skutku.

Anonim

Nie dotyczy

stan linii


majsu napisał(-a):

@-brtk- Na pewno się nie uda, bo jak prosiłem o podłączenie vdsl, bo mój sąsiad praktycznie na tej samej ulicy jeszcze ma to nie dało rady.
@jaryn A u mnie jak było ustawione 8 i 4 to po kilku godzinach ustawiło się na 16 i 12 😄 
najgorzej to chyba było 16 i 16, wtedy to strony się nie chciały ładować, co dopiero mowa o graniu. Masz rację powinni wprowadzić opcje zgłaszania zmiany ustawień, kiedyś jak dzwoniłem i poprosiłem właśnie o to to Pani zanotowała usterke. Haha no to sporo tego kabla mu zostawili 😄


Nie jest pokazywany dbm pokazuje zerową wartość klientowi. Taka elektronika po drugiej stronie. Podejrzewam, że sens takiego rozwiązania jest taki, aby klient nie widział poziomu sygnału (zamierzone ukrycie), ale tu jest z poziomem prawidłowo. Byłem kiedyś na takiej karcie. Linia leci w opóźnienie DLM taki profil wprowadza. Miał być jakiś pracownik na forum, który by takie tematy ogarniał, ale na taką osobę czekam już parę lat. Coś takiego @Remi obiecywał. Oczywiście skróciliśmy kabel, zostawiliśmy klientowi, żeby oddał technikom jak się kiedyś pojawią przy jakiejś okazji. Robiliśmy przewierty do skrętki to mu się porządek zrobiło.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

stan linii

Jestesmy w trakcie 🙂 ... jeszcze chwilę 🙂