Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

prędkość a prędkość


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

prędkość a prędkość

Czy ktoś wytłumaczy mi o co chodzi? W salonie zaproponowali mi prędkość 80mb/s, ale zapomnieli dodać magicznego "do". Przyjechał dziś technik z miernikiem i powiedział że to do 80 co mam na umowie nie pójdzie. No ok gdyby nie fakt że przy obecnej umowie - do 10 na początku miałem gdzieś od 3-4 mb zgłosiłem jakiś problem z połączeniem(chyba wtedy rozłączało internet co jakiś czas) przyjechał technik rozwiązał problem, ale co się też okazało prędkość internetu magicznie wzrosła do maximum. A przecież przy zakładaniu tego internetu zostałem poinformowany przez technika który to montował że nie da rady puścić 10 mb do mojego domu!!!!!!! Większego robienia klienta w bambuko to nie widziałem, mam 10 mb i ktoś kto ma 80 mb płaci tyle samo? Halo coś tu jest nie tak, albo ten ktoś płaci za mały rachunek albo ja za duży.I teraz co znowu jestem skazany na 10 mb przez kolejne 2 lata!!!! Jeśli mi inni dostawcy nie zaproponują innej lepszej oferty to chyba osiwieję. Ktoś ma jakieś rady?

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

prędkość a prędkość

@patbana nie ma żadnej rady.......albo godzisz się na te warunki albo nie. Wczytaj się dokładnie w regulamin, który akceptujesz składając swój podpis pod umową. Sprawdź sobie ofertę LTE domowy od Orange, moim zdaniem oferta calkiem fajna jeśli jesteś w zasięgu LTE. Pozdrawiam.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

prędkość a prędkość

Da się to sprawdzić gdzieś czy też dopiero po podpisaniu umowy muszę liczyć na to że od ruszy ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

prędkość a prędkość

Rozmowa w salonie nie jest nagrywana, więc ciężko odnieść.
Neostrada jest do 80 Mbits, jak każdy wariant, nikt Ci nie zagwarantuje na papierze stałej prędkości.
Ten wariant to między 20 a 80 Mbits. Przez pierwszy tydzień trwa stabilizacja łącza, więc może nie działać jeszcze idealnie.

Pracownik w salonie czy na infolinii może sprawdzić wstępną weryfikację. Po to przyjeżdża technik by zweryfikować na miejscu. Jeśli nie chcesz mniejszej prędkości, zamówienie jest anulowane.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

prędkość a prędkość

A jeśli orange nie jest w stanie zapewnić wiekszej prędkośći to czy inny dostawca będzie? Mówimy cały czas o internecie stacjonranym.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

prędkość a prędkość

Niestety paliwo do szklanej kuli się skończyło.

 

Bez adresu ciężko coś doradzić/sprawdzić, ale nie podawaj tych danych na forum.

Sprawdź np. tu http://uke.gov.pl/wyszukiwarka/

 

Nie wiem czy u Ciebie inny operator ma swoje kable, bo inny na łączach Orange lepszego efektu nie da.

Anonim

Nie dotyczy

prędkość a prędkość

patbana napisał(-a):

A jeśli orange nie jest w stanie zapewnić wiekszej prędkośći to czy inny dostawca będzie? Mówimy cały czas o internecie stacjonranym.


@patbana Jak nie będzie możliwość technicznych to nie przełączą cię na VDSL i pozostaniesz na ADSL Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

prędkość a prędkość

Źle to ujołem, chodziło mi własnie o to czy jeśli inny operator na kablach orange

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

prędkość a prędkość

Ten sam kabel, więc na 99% nie.
Anonim

Nie dotyczy

prędkość a prędkość

@patbana mam 80 mb i ktoś kto ma 600 mb płaci mniej Emotikon: sfrustrowany