Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

opłaty Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 10
  • 0

opłaty Orange Love

Witam. Wyjaśnijcie mi jedną rzecz bo fachowcy z Orange nie potrafią a mianowicie 3 miesiące temu przedłużałem umowę rodzicom wybrałem usługę Orange Love ( 4 w 1) w związku z tym że rodzice posiadają telefon stacjonarny od zawsze, zaznaczyłem taką opcję przy składaniu oferty, automatycznie wysokość abonamentu zmniejszyła się o 10 zł z 99 zł na 89 zł do tego należy doliczyć 10 zł za utrzymanie łącza oraz odjąć   10 zł za zgody marketingowe które też zaznaczyłem i jakby nie liczyć wracamy do ostatecznej kwoty która wynosi 89 zł miesięcznie. Niestety Orange nalicza im 99 zł czyli bez opcji z telefonem stacjonarnym pisałem reklamację , która została odrzucona ponieważ jak uzasadniono opłata za utrzymanie jest obowiązkowa z tym , że nie potrafię im wytłumaczyć , że nie chodzi mi o opłatę za utrzymanie tylko rabat za posiadanie telefonu stacjonarnego bo w takim razie po co jest zniżka 10 zł przy składaniu zamówienia   gdy posiada się telefon stacjonarny?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32384
  • 36518
  • 1369

opłaty Orange Love

To nie jest zniżka. Jeśli zaznaczasz ptaszek, to oznacza, że poza pakietem Orange Love masz telefon stacjonarny na tym łączu (można mieć analog i voip w Love). Może w formularzu jest to mało precyzyjne, ale w podsumowaniu zamówienia (na ostatnim kroku zamówienia) to widać.

 

edit: w opcjach posta po prawej możesz cofnąć rozwiązanie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32384
  • 36518
  • 1369

opłaty Orange Love

W przypadku oferty Orange Love 4w1 standardowy telefon stacjonarny dostępny jest w opcji voip. Podejrzewa, że w Twoim wypadku telefon stacjonarny przy braniu Love został zmigrowany z analogu na voip.
Opłata zaś za utrzymanie łącza jest naliczana jeśli na łączu nie ma telefonu analogowego.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 10
  • 0

opłaty Orange Love

 @Piotrekk85 Wszystko się zgadza migracja na VOIP jest automatyczna niezależna od klienta tylko wejdź sobie na konfigurator gdy składasz zamówienie i jest tam opcja do zaznaczenia czy posiadasz telefon stacjonarny po zaznaczeniu wysokość abonamentu zmniejsza się o 10 zł po co w takim razie ? Ja sam przedłużyłem w sierpniu swoją umowę i nie było problemu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32384
  • 36518
  • 1369

opłaty Orange Love

Nie wiem jak przy www, ale w innych kanałach sprzedaży można zostawić sobie telefon analogowy (i płacić za niego oddzielnie), a do Love wziąć nowy numer internetowy. Wtedy 10 zł za utrzymanie łącza nie ma.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 10
  • 0

opłaty Orange Love

@Piotrekk85Chyba ja nie jasno się wyrażam bo też chyba mnie nie rozumiesz mi ni chodzi o opłatę za utrzymanie łącza nie neguje tego mi chodzi tylko i wyłącznie o zniżkę w wysokości 10 zł którą otrzymujesz po zaznaczeniu opcji ,że posiadasz telefon stacjonarny. I jeszcze niechcący mi się wcisnęło , że rozwiązano mój problem Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32384
  • 36518
  • 1369

opłaty Orange Love

To nie jest zniżka. Jeśli zaznaczasz ptaszek, to oznacza, że poza pakietem Orange Love masz telefon stacjonarny na tym łączu (można mieć analog i voip w Love). Może w formularzu jest to mało precyzyjne, ale w podsumowaniu zamówienia (na ostatnim kroku zamówienia) to widać.

 

edit: w opcjach posta po prawej możesz cofnąć rozwiązanie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

opłaty Orange Love

Można mieć telefon stacjonarny na starym łączu analogowy telefon, nie podpięty pod router w opcji love ? Nie no fajnie...szkoda że pani która wciskała tą ofertę we Wrześniu twierdziła inaczej, że nie ma takiej możliwośi i musiałem instalację przerabiać w domu...;/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32384
  • 36518
  • 1369

opłaty Orange Love

Można, ale płacisz oddzielnie za analog (pełna stawka) i za Love bez utrzymania łącza.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

opłaty Orange Love

Czyli, strzelam za analoga jakieś 50 czy 60 zł i za Love bez tego 10 zł czyli 89 ?  A to ok.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32384
  • 36518
  • 1369

opłaty Orange Love

Najtańszy przy dwulatce 32,36 zł.